Results from Russian Open Dancesport Championships - 2021 - BC Amateur Latin 18. oktober 2021
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Check how to advertise your product with us

Russian Open Dancesport Championships - 2021
Rusland - Krasnogorsk 18. oktober 2021

BC Amateur Latin 18. oktober 2021

Final

1  Andrey Gusev & Vera Bondareva Finland
2  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland
3  Semen Khrzhanovskiy & Elizaveta Lykhina Rusland
4  Maksim Elfimov & Evgeniya Churikova Rusland
5  Aleksey Dolgushin & Kseniya Pyatakhina Rusland
6  Egor Petrov & Darya Petrova Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  Aleksandr Rodygin & Aleksandra Chinenkova Rusland
8  Oleg Chzhen & Alina Ageeva Rusland
9  Artem Semerenko & Valeriya Kachalko Rusland
10  Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rusland
11  Maksim Pavlov & Aleksandra Kuznetsova Rusland
12  Nikolai Mikadze & Anna Argun Rusland

Quarter-final

13  Evgeniy Nikolaev & Ekaterina Isakova Rusland
14  Egor Kulikov & Viktoriya Puchina Rusland
14  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Rusland
16  Aleksandr Kurennoj & Ekaterina Olejnik Rusland
17  Yakov Predko & Anastasia Belova Rusland
18  Egor Filev & Anna Bogatischeva Rusland
19  Aleksey Nikolaenko & Sofya Prudnikova Rusland
20  Nikita Ladyzhenskij & Angelina Nedbaylo Rusland
20  Maksim Lozitskiy & Veronika Polyushkina Rusland
20  Evgeniy Nikitin & Margarita Yurlova Rusland
23  Aleksey Kapusta & Viktoriya Terehova Rusland
24  Matvej Korneev & Polina Astakhova Rusland

Round 4 (top 48)

25  Valentin Kosmachev & Alena Kochengina Rusland
26  Andrej Ivanov & Anastasiya Konyukhova Rusland
27  Mikhail Kolosov & Elina Semka Rusland
28  Ilya Agafonov & Margarita Ryapisova Rusland
28  Timur Temirbekov & Yana Rozhnova Rusland
30  Evgeniy Igumnov & Ekaterina Sirotyuk Rusland
30  Artem Semenov & Mariya Malikova Rusland
32  Egor Prygunov & Sofya Miheeva Rusland
33  Futsiao Pan & Sima Kumar Rusland
34  Andrey Proskurkin & Polina Dek Rusland
34  Pavel Vikulin & Anastasia Kibis Rusland
36  Nikita Urchev & Anna Merkureva Rusland
37  Sergey Bykovskiy & Ulyana Zhukova Rusland
37  Nikita Khripunov & Darina Chukina Rusland
37  Kirill Silivanov & Vlada Pehtereva Rusland
40  Nikita Bocharov & Mariya Slobodchik Rusland
40  Nikita Degtev & Anastasiya Pushakova Rusland
40  Nikita Kostalev & Elena Radaeva Rusland
43  Ivan Belan & Elizaveta Vaganova Rusland
43  Anton Burhanov & Anastasiya Kolgina Rusland
43  Konstantin Kaftan & Lyubov Ahmetchina Rusland
46  Andrey Chumachenko & Maria Titova Italien
46  Andrey Pogiba & Nikolya Mariya Shchebetenko Rusland
48  Maksim Karanov & Darya Egorushkina Rusland

Round 3 (top 91)

49  Nikita Bazanov & Anastasiya Anishina Rusland
49  Vladislav Karbaev & Darya Chechel Rusland
49  Vitaliy Nesterov & Irina Yudina Rusland
49  Egor Runovskij & Alena Soboleva Rusland
53  Timur Bakaev & Ekaterina Pozhidaeva Rusland
53  Adel Galimov & Adriana Efimova Rusland
53  Yurij Shchegolevatyh & Polina Klimenko Rusland
53  Vage Smbatyan & Arina Sitnikova Rusland
57  Nikolay Kogut & Anastasiya Nesterova Rusland
58  Daniil Logvinov & Anastasiya Gonchar Rusland
59  Dmitriy Morozov & Zlata Tsybakova Rusland
59  Vladislav Solovev & Ekaterina Stolyar Rusland
59  Vladislav Volobuev & Polina Tsareva Rusland
62  Pavel Lysyy & Yana Lvova Rusland
62  Sergey Plotnikov & Alina Chayka Rusland
64  Ilya Kostyunin & Ekaterina Okladnova Rusland
64  Andrej Kravchenko & Anastasiya Pozhidaeva Rusland
64  Danil Loshkov & Elizaveta Logacheva Rusland
64  Yan Smagin & Darya Kondakova Rusland
68  Yaroslav Sherenkov & Marina Tsylina Rusland
68  Maksim Tsenbalov & Anna Yarmak Rusland
70  Yaroslav Govorukhin & Milana Mardanova Rusland
70  Nazar Khusnutdinov & Valeriya Hrushkova Rusland
72  Maksim Balyabkin & Irina Igolkina Rusland
72  Sergej Buranov & Margarita Doronina Rusland
72  Roman Cheshuin & Viktoriya Molodtsova Rusland
72  Dmitriy Dumchikov & Arina Ivanchuk Rusland
72  Nikita Kopylov & Alina Krylova Rusland
77  Grigorij Savenkov & Tatyana Pryadko Rusland
77  Andrej Serpov & Anna Kondrashova Rusland
79  Andrey Astafurov & Valeriya Kuzmiceva Rusland
79  Andrey Bozhok & Mariya Gnevusheva Rusland
79  Alexey Korolev & Elena Dnischenko Rusland
79  Aleksandr Nabiev & Mariya Tretinikova Rusland
79  Elisey Osipov & Alena Semenova Rusland
79  Marat Zhumabekov & Anna Kudryavtseva Rusland
85  Kirill Agishev & Anastasia Martirosova Rusland
85  Pavel Vasilyak & Veronika Felk Rusland
87  Vadim Golokoz & Kamilla Shangireeva Rusland
87  Sergey Kolmykov & Kseniya Lytaeva Rusland
87  Vasiliy Kvatov & Anastasiya Krasnobortseva Rusland
87  Evgeni Smirnov & Anastasiya Klimkova Rusland
91  Aleksandr Samohin & Kaj Tszya Rusland

Round 2 (top 158)

92  David Egishyan & Eva Goldfeld Rusland
92  Vadim Ermakov & Valeriya Vizirenko Rusland
92  Igor Startsev & Alexandra Startseva Rusland
95  Daniil Khalzov & Alisa Pezina Rusland
95  Vadim Otmakhov & Sofya Sidorova Rusland
97  Evgeniy Denisov & Lyudmila Vashunina Rusland
97  Daniil Dmitriev & Polina Kudryashova Rusland
97  Emil Khalikov & Luiza Yusupova Rusland
97  Artem Morozov & Darya Markina Rusland
101  Ruslan Kabirov & Irina Matushkina Rusland
101  Roman Korolkov & Alina Litvinova Rusland
101  Èldar Perevalov & Aleksandrina Satirova Rusland
101  Aleksandr Rulev & Diana Lyapunova Rusland
101  Igor Ryabchenko & Ekaterina Rejvah Rusland
106  Daniil Korshunov & Varvara Makova Rusland
107  Matvey Bykov & Sofiya Borisenko Rusland
107  Ivan Fokin & Darya Gulevich Rusland
107  Dmitriy Zaretskiy & Anastasiya Vakhrusheva Rusland
110  Egor Kostromin & Anna Selezneva Rusland
110  Anatoliy Pervushin & Aleksandra Vinnikova Rusland
112  Daniil Karpov & Arina Sukhinina Rusland
112  Evgeniy Matvienko & Sofya Nesudimova Rusland
112  Vladislav Valuev & Elizaveta Peregudova Rusland
115  Sergej Bystritskij & Eva Belokrylova Rusland
115  Pavel Kraynov & Anastasiya Tkachenko Rusland
115  Aleksandr Osipov & Sandaara Danilova Rusland
118  Yaroslav Chaplygin & Mariya Neverovich Rusland
118  Oleg Kovalev & Darya Arbatskaya Rusland
118  Aleksey Milyutin & Gulnara Yakubova Rusland
118  Viktor Povolotskiy & Elena Natacheeva Rusland
118  Ivan Satin & Anastasiya Elizarova Rusland
123  Aleksandr Shapovalov & Elizaveta Spiridonova Rusland
124  Vitaliy Arzanov & Angelina Melnikova Rusland
124  Daniil Golyshev & Kseniya Karpova Rusland
124  Leon Romanov & Elena Semenova Rusland
124  Egor Tarasov & Mariya Bogatova Rusland
128  Ignat Belyaev & Anna Lukyantseva Rusland
128  Pavel Konovalov & Nadezhda Dokukina Rusland
128  Sergey Muraviev & Evangelina Skvortsova Rusland
128  Aleksej Shichkin & Darya Kretinina Rusland
132  Samir Askerov & Anzhelika Grigorevskaya Rusland
132  Vladislav Germanov & Darya Sokolovskaya Rusland
134  Nikolaj Kapustin & Anastasiya Martines Rusland
134  Ilya Lugovoj & Anastasiya Svintsitskaya Rusland
134  Semen Reshchikov & Kseniya Semakina Rusland
137  Vladimir Giginejshvili & Mona Ajrapetyan Rusland
137  Sergey Khristolyubov & Arina Kuzmicheva Rusland
137  Vyacheslav Sergeev & Polina Starshinova Rusland
140  Artem Shchelokov & Svetlana Maznitsa Rusland
140  Egor Solovev & Ekaterina Sorokina Rusland
142  Sergey Kovalev & Darya Vedernikova Rusland
142  Danil Pahomov & Sofiya Demidova Rusland
142  Sergej Shatilov & Mariya Shmeleva Rusland
145  Zakhar Silyutin & Yuliya Yusenhan Rusland
145  Vladimir Turmachev & Yana Turchakova Rusland
145  Dmitriy Volodin & Ekaterina Vakulenko Rusland
148  Maksim Makarov & Mariya Molchanova Rusland
148  Evgeniy Zverev & Mariya Korobova Rusland
150  Sergej Lezhenin & Alina Slobodkina Rusland
150  Denis Lykov & Anastasiya Stremina Rusland
150  Roman Semenchuk & Alisa Tihomirova Rusland
150  Vladislav Tereshonok & Mariya Prohorova Rusland
150  Ilya Trifonov & Aleksandra Shirenshchikova Rusland
156  Valentin Kasilov & Margarita Shaymordanova Rusland
156  Konstantin Kotenev & Kseniya Feskova Rusland
156  Aleksej Ushakov & Zlata Repkina Rusland
159  Vladislav Misevich & Sofiya Borshch Rusland

Round 1 (top 159)

150  Aleksej Bushuev & Kseniya Litovkina Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}