Results from Vivat, Russia 2007 - Junior Latin 30. juni 2007
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Check how to advertise your product with us

Vivat, Russia 2007
Rusland - Sochi 30. juni 2007

Junior Latin 30. juni 2007

Final

1  Aleksandr Kartashov & Irina Konina Rusland
2  Sergey Lerke & Yana Lyubyanova Rusland
3  Vladimir Pinegin & Natalya Kolpakova Rusland
4  Sergey Chebyshev & Kseniya Garkavaya Rusland
5  Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Rusland
6  Ivan Neizhkasha & Ellina Katkova Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  Ilya Kabachiy & Elizaveta Volkova Rusland
7  Aleksey Lyulka & Kristina Rudaya Rusland
9  Sergey Godov & Marina Nikiforova Rusland
9  Leonid Khokhlov & Anastasiya Okladnikova Rusland
9  Vitaliy Udodov & Anna Barsegian Rusland
12  Oleg Likhachev-mischenko & Anna Krongauz Rusland

Quarter-final

13  Sergey Anurichev & Darya Morozova Rusland
13  Dmitriy Novikov & Darya Zhubareva Rusland
13  Aleksey Terevkov & Polina Lisechko Rusland
16  Nikita Churikov & Ekaterina Tokareva Rusland
16  Evgeniy Rud & Alina Otrosnova Rusland
18  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rusland
19  Artem Shitov & Elena Kirilenko Rusland
20  Kirill Avdejev & Liana Arakelyan Rusland
20  Rudolf Diner & Natalya Marinoshenko Rusland
22  Feliks Lobyan & Aleksandra Rudenko Rusland
23  Artur Asadullin & Polina Shmeleva Rusland
24  Anton Filippov & Elena Krasnoselskikh Rusland
25  Razmik Simonyan & Viktoriya Nazarenko Rusland

Round 2 (top 48)

26  Nikita Borisov & Darya Lonkina Rusland
26  Aleksandr Klyushin & Darya Belousova Rusland
26  Artem Kochet & Margarita Stasyuk Rusland
29  Konstantin Zinoviev & Julia Lurina Rusland
30  Vladislav Skirdachev & Sofya Guseva Rusland
31  Egor Kartashov & Aleksandra Govendyaeva Rusland
31  Maksim Tuchin & Diana Khranovskaya Rusland
33  Kirill Levchenko & Darya Makarova Rusland
34  Ilya Romanov & Olga Berkuta Rusland
34  Kirill Zuykov & Lidiya Spikina Rusland
36  Aleksey Shabarshin & Aleksandra Vysokaya Rusland
37  Vitaliy Ryzhukhin & Veronika Titova Rusland
37  Dmitriy Staev & Anastasiya Bogatko Rusland
39  Eduard Karagozyan & Anna Volokhova Rusland
39  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Rusland
39  Nikita Tarasov & Kseniya Armisheva Rusland
42  Kirill Tkachenko & Nadezhda Yashkina Rusland
43  Nikita Orunov & Veronika Mischenko Rusland
44  Viktor Kazeka & Viktoriya Gunko Rusland
45  Ivan Krasnoperov & Anna Putilova Rusland
46  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Rusland
46  Dmitriy Franskevich & Nataliya Silinskaya Rusland
48  Vladislav Mashkarev & Margarita Danilova Rusland

Round 1 (top 84)

49  Valentin Mukhrev & Arina Oganesova Rusland
49  Dmitriy Pavlov & Aleksandra Berezina Rusland
51  Anatoliy Konyshev & Olga Chivozertseva Rusland
51  Aleksandr Korotaev & Diana Kamaltinova Rusland
51  Andrey Trubaenko & Valeriya Lobova Rusland
54  Lev Khalemskiy & Mariya Borozdina Rusland
54  Igor Khmara & Anna Mordanenko Rusland
56  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Rusland
56  Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Rusland
58  Igor Komolov & Anastasiya Zharkova Rusland
59  Roman Fatakh & Yuliya Kulemina Rusland
59  Pavel Lesnichiy & Irina Borisova Rusland
59  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Rusland
62  Vyacheslav Votinov & Nikol Panina Rusland
63  Nikolay Seregin & Mariya Cherkashina Rusland
64  Nikita Golubnichiy & Svetlana Maksimkina Rusland
64  Aleksandr Kiselev & Sabina Bulatseva Rusland
64  Anatoliy Proskurin & Kristina Khachaturova Rusland
64  Mikhail Skorobogatov & Ekaterina Frizen Rusland
64  Andrey Yeremin & Anastasiya Torchilina Rusland
69  Iskander Maksyutov & Darya Prosochkina Rusland
70  Roman Zolotarev & Anastasiya Filyushina Rusland
71  Yaroslav Sidorov & Darya Levchenko Rusland
72  Evgeniy Davydov & Yuliya Konkova Rusland
72  Sergey Mangushev & Yuliya Mukhatinova Rusland
74  Mark Nabokov & Olga Nechaeva Rusland
75  Aleksandr Eroshevich & Darya Volkova Rusland
75  Ruslan Masalimov & Vlada Volkova Rusland
75  Bogdan Okkel & Natalya Tserr Rusland
78  Mikhail Ermakov & Mariya Mochalkina Rusland
78  Sergey Vakhnin & Darya Rogulina Rusland
80  Arman Nikoyan & Alina Karagozyan Rusland
81  Kirill Ilkovskiy & Ekaterina Stezhkova Rusland
81  Stanislav Surovtsev & Maria Razhina Rusland
83  Vladislav Bobrov & Viktoriya Savva Rusland
84  Konstantin Vasilenko & Yuliya Rogovaya Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}