Results from Tropicana Cup 2011 - Junior II Latin 14. april 2011
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Fotos
Check how to advertise your product with us

Tropicana Cup 2011
Polen - Mikolajki 14. april 2011

Junior II Latin 14. april 2011

Final

1  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
2  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusland
3  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukraine
4  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rusland
5  Karls Aniscenko & Paula Kukute Letland
6  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
Annoncer
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  Maksym Kravchenko & Kateryna Petrova Ukraine
8  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Letland
9  Artem Stepanov & Polina Teleshova Rusland
10  Artem Kuklin & Katerina Tkachenko Ukraine
11  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldova
11  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Letland
13  Jedrzej Kauc & Klaudia Migala Polen

Quarter-final

14  Nazariy Deba & Marta Buzhenyk Ukraine
14  Vladlen Oleineac & Zinaida Popov Moldova
14  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Belarus
17  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldova
18  Pavel Kozlovskiy & Regina Sapa Rusland
19  Yuryy Martenenko & Ekaterina Mityurina Ukraine
20  Pavlo Bondarenko & Oleksandra Putilina Ukraine
20  Matvej Smirnov & Evgeniya Kalitskaya Belarus
23  Andrey Kuzmin & Sofia Smirnova Rusland
24  Arsenijs Jevstafjevs & Klinta Smite Letland

Round 1 (top 41)

25  Patryk Slowinski & Roksana Gorczak Polen
26  Davids Geikins & Marta Liga Rika Letland
26  Vadim Semenko & Victoria Kozlan Ukraine
28  Vilius Baltusis & Guste Sabaliauskaite Litauen
28  Ion Gurschi & Inga Dandara Moldova
28  Andris Klievens & Santa Sauere Letland
31  Viktor Boychuk & Yana Kinasciuk Ukraine
32  Aleksandr Rudalev & Kristina Kotova Rusland
33  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Estland
33  Oleksandr Barakovskikh & Daryna Guzun Ukraine
35  Vladislav Lievshunov & Yana Tudvasova Belarus
36  Ernestas Davidovich & Raminta Ruzgaityte Litauen
36  Danila Tukov & Rebekka Dungurova Estland
36  Ivan Verbolyuk & Karina Meschaninova Rusland
39  Egor Kolomin & Olga Senyuto Ukraine
40  Erik Luts & Liina Piilman Estland
40  Egor Murzich & Sviatlana Harnouskaya Belarus
42  Martin Puutka & Kristin Sober Estland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}