Results from Tropicana Cup 2006 - World Juvenile Trophy (Combination) 20. april 2006
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Fotos
Check how to advertise your product with us

Tropicana Cup 2006
Polen - Mikolajki 20. april 2006

World Juvenile Trophy (Combination) 20. april 2006

Final

1  Roman Blinov & Darya Stolbova Ukraine
2  Vlad Bejan & Mariana Tataru Moldova
3  Ilya Bazlov & Kseniya Idrisova Rusland
4  Dmytro Yevterev & Maria Lukyanova Ukraine
5  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Litauen
6  Mykola Lasarev & Oleksandra Kharchenko Ukraine
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraine
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukraine
8  Denys Popov & Anna Dergunova Rusland
8  Vadym Yaroslavtsev & Dana Zhmudskaya Ukraine
11  Evgeniy Vasiliev & Lilia Goncharenko Ukraine
12  Aleksandr Yachin & Elizavieta Laskina Ukraine
13  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Rusland

Quarter-final

14  Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Ukraine
15  Evgeniy Propletkin & Kristina Ermakova Rusland
16  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Letland
17  Artem Marchuk & Valentina Vilchak Ukraine
17  Evgeniy Stepin & Aleksandra Vasileva Rusland
19  Mikhail Erokhin & Lera Petrik Ukraine
20  Oleksi Fedorov & Anastasiya Denysova Ukraine
20  Marcin Rosinski & Nikolina Melin Polen
22  Denis Andreychuk & Olga Bondar Ukraine
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukraine
24  Marcus Telembici & Zinaida Popov Moldova

Round 1 (top 45)

25  Valentin Sirik & Viktoria Trakalyuk Ukraine
26  Maxim Dechenko & Maria Nyemyechenkova Ukraine
26  Vladyslav Kubyshkin & Alesya Natayeva Ukraine
26  Oleksiy Savin & Angelina Rozmarytsya Ukraine
29  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Letland
29  Valentin Salagor & Anna Sudakova Ukraine
31  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ukraine
32  Vladislav Prokopenko & Diana Nonik Ukraine
32  Eduard Tsukota & Dariya Palyey Ukraine
34  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ukraine
35  Vitaly Chebotarev & Yulia Chelombitko Rusland
35  Dmytro Ushakov & Anastasiya Pyatovil Ukraine
37  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukraine
38  Igor Kitaygorodskiy & Ekaterina Koloskova Rusland
39  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ukraine
40  Artem Kazmiruk & Lanisa Manilko Ukraine
41  Roman Fedoryenko & Valentyna Cherniakova Ukraine
41  Maxim Lavrikov & Margarita Derevtsova Rusland
43  Evgeniy Fomin & Olga Skornyakova Ukraine
43  Oleksandr Yenukidze & Oleksandra Boldyr Ukraine
45  Dmitri Podmazin & Marija Mukhina Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}