Results from Spartak Cup 2005 - Junior I Standard 11. december 2005
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Check how to advertise your product with us

Spartak Cup 2005
Rusland - Moscow 10. december 2005

Junior I Standard 11. december 2005

Final

1  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusland
2  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rusland
3  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusland
4  Artem Radaev & Ekaterina Danilova Rusland
5  Sergey Sharov & Valeriya Lebedeva Rusland
6  Evgeniy Kusakin & Yana Ptukhina Rusland
7  Artem Livshits & Darya Artyukhina Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

8  Aleksandr Zevelev & Kseniya Evtushenko Rusland
9  Denis Chernov & Elena Gagarina Rusland
10  Kirill Timofeev & Aleksandra Pavlova Rusland
11  Dmitriy Khramkov & Dzhenet Mursalova Rusland
11  Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Rusland
13  Sergey Krasnov & Ekaterina Tokareva Rusland
14  Maksim Efimtsev & Irina Gogoladze Rusland
15  Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Rusland

Quarter-final

16  Evgeniy Golovach & Nataliya Bozhenova Ukraine
17  Rodion Nazarov & Irina Grishina Rusland
18  Semen Zenkin & Natalya Virina Rusland
19  Artem Bronnikov & Alena Loktyushina Rusland
20  Daniel Umarov & Marina Tedzelashvilli Rusland
21  Aleksey Orbachevskiy & Ekaterina Gimon Rusland
22  Anton Belousov & Anna Magdeeva Rusland
22  Sergey Davydov & Ekaterina Sivri Rusland
22  Georgiy Konyushkin & Mariya Shirshova Rusland
25  Andrey Kuzmichev & Ekaterina Golosova Rusland
26  Adam Kusakin & Alla Kosolobova Rusland
27  Timur Matveev & Valeriya Ryabova Rusland
28  Pavel Schetinin & Evgeniya Rybalko Rusland
29  Nikita Karnaukhov & Margarita Apashkina Rusland

Round 2 (top 52)

30  Ruslan Ischenko & Aleksandra Vinakova Rusland
31  Sergey Anurichev & Viktoriya Skvortsova Rusland
31  Andrey Zakharov & Irina Osipova Rusland
33  Kirill Orlov & Anna Drogobetskaya Rusland
33  Evgeniy Shumakher & Tatyana Ponkina Rusland
35  Aleksandr Mikhaylov & Valeriya Volkova Rusland
36  Dmitriy Klimachkov & Margarita Dekhtyareva Rusland
37  Kirill Maksimov & Tamara Ayrapetova Rusland
38  Stanislav Ignatenko & Kristina Ossobl Rusland
38  Ivan Prokhorov & Viktoriya Kazakova Rusland
38  Valentin Zubov & Iulia Melnik Rusland
41  Anton Gavrilov & Elena Kolyubakina Rusland
41  Aleksandr Klimkin & Svetlana Sizova Rusland
41  Maksim Orlov & Anna Shevlyakova Rusland
41  Ilya Strijonok & Antonina Matvienko Belarus
45  Aleksandr Ivanov & Ekaterina Yarutkina Rusland
45  Sergey Lanevich & Ulyana Popova Rusland
47  Evgeniy Beleevskiy & Kristina Krukhmaleva Rusland
47  Maksim Blinov & Alena Dmitrieva Rusland
49  Stanislav Popov & Mariya Volobueva Rusland
49  Aleksey Terevkov & Polina Lisechko Rusland
51  Ilya Tsarenkov & Aleksandra Antonenko Rusland
52  Vyacheslav Lomonosov & Alena Parkhomenko Rusland

Round 1 (top 89)

53  Andrey Granovskiy & Regina Filippeva Rusland
53  Andrey Leonov & Alesya Russkova Rusland
55  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Rusland
55  Alexandr Ponomaryov & Alena Valinova Rusland
55  Sergey Sergeev & Anna Khrisanfova Rusland
55  Anton Timofeev & Lolita Okonnishnikova Rusland
59  Maksim Melikhov & Darya Maryankova Rusland
60  Nikolay Chistov & Tatyana Saveleva Rusland
60  Ilya Koverdyaev & Darya Zhuravleva Rusland
60  Vladislav Samarskiy & Evgeniya Bubnova Rusland
63  Nikolay Savelov & Anastasiya Zakharova Rusland
63  Andrey Sirotkin & Marina Pavlova Rusland
65  Konstantin Kotov & Lyussiya Zebreva Rusland
65  Ivan Sizintsev & Darya Dmitrieva Rusland
67  Artem Eshkin & Anastasiya Kononova Rusland
67  Vitaliy Gudkov & Anastasiya Afanaseva Rusland
69  Evgeniy Semenov & Anastasiya Zhurina Rusland
70  Andrei Komarov & Vasilisa Sergeeva Rusland
70  Pavel Lazykin & Polina Arkhipova Rusland
70  Mikhail Seliverstov & Aleksandra Ilchuk Rusland
73  Leonid Khokhlov & Tatyana Melnikova Rusland
73  Aleksey Novikov & Kristina Umanskaya Rusland
73  Aleksandr Romanov & Yuliya Shalimova Rusland
73  Aleksey Rybakov & Yuliya Sheroukhova Rusland
73  Konstantin Tyulkov & Marina Chasovskikh Rusland
73  Sergey Yakunin & Kristina Agadzhanyan Rusland
79  Vlad Kolenchenko & Valeriya Golosovskaya Rusland
79  Sergey Polukhin & Svetlana Lyubutsina Rusland
79  Roman Shmargon & Nailya Kadirli Rusland
82  Denis Maltsev & Ekaterina Lazareva Rusland
83  Maksim Spirin & Antonina Darcheva Rusland
84  Ivan Bulychev & Ekaterina Zaletova Rusland
84  Artemiy Burdin & Inessa Avakova Rusland
84  Andrey Lebedev & Milena Badeeva Rusland
87  Daniil Galitskiy & Alfiya Fakhrutdinova Rusland
87  Ivan Levin & Aleksandra Sharygina Rusland
87  Oleg Piyakin & Yuliya Prokhorova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}