Results from Slavutych Cup 2010 - IDSF International Open Latin 28. marts 2010
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Fotos
Check how to advertise your product with us

Slavutych Cup 2010
Ukraine - Slavutych 27. marts 2010

IDSF International Open Latin 28. marts 2010

Final

1  Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Rusland
2  Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraine
3  Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldova
4  Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukraine
5  Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Rusland
6  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estland
7  Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Moldova
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

8  [21] Igor Makarov & Anna Baklanova Rusland
9  [19] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Rusland
10  [15] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
11  [12] Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukraine
11  [12] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polen

Quarter-final

13  [25] Kostantyn Samarskyy & Anastasiya Zhuchenko Ukraine
14  [19] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Rusland
15  [18] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraine
16  [16] Gleb Chernyavsky & Ekateryna Perevoznyk Ukraine
16  [16] Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Rumænien
16  [16] Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Rumænien
19  [15] Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland
20  [14] Daniel Falkenberg & Kateryna Krut Danmark
21  [13] Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraine
21  [13] Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ukraine
23  [12] Marco Zingarelli & Ilaria Campana Italien
24  [11] Nikolay Likhanov & Alena Bozhanova Rusland

Round 2 (top 36)

25  [32] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukraine
25  [32] Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraine
27  [30] Igori Gavrilenco & Ana Popescu Moldova
28  [28] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukraine
29  [19] Andrey Chumachenko & Yana Novikova Rusland
30  [18] Renat Korobka & Inna Korobka (aka Samotyga) Ukraine
31  [16] Evgeniy Mazeiko & Ksenia Kotochigova Belarus
32  [10] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldova
33  [6] Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Rusland
34  [4] Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ukraine
34  [4] Tykhon Zhyvkov & Yana Zakhvatova Ukraine
36  [3] Igor Puzhevich & Anastasiya Kuzmich Belarus

Round 1 (top 56)

37  [19] Alexandr Hudorozhtsov & Daniela Botnariuc Moldova
37  [19] Gennadiy Tsynkevich & Mzia Orvelashvili Georgien
39  [15] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraine
39  [15] Taras Opalenyk & Alena Kislitskaya Ukraine
39  [15] Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldova
42  [14] Mattia Biagioli & Alice Fabrizi Italien
43  [12] Svyatoslav Knyaz & Olga Dedushkevich Ukraine
43  [12] Dmytro Samoylov & Olena Pencheva Ukraine
45  [11] Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraine
46  [9] Sergiy Bezprozvannyy & Yulia Mochalina Ukraine
47  [6] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraine
48  [5] Dan Capcelea & Doina Ignat Moldova
48  [5] Volodymyr Ditkovskyy & Lidiya Forostyuk Ukraine
48  [5] Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldova
51  [4] Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukraine
52  [3] Artem Bulava & Anastasiya Pavlova Rusland
53  [2] Kyrylo Kapustinskyy & Anastasiya Yargulova Ukraine
54  Aleksey Burenok & Olga Burenok Ukraine
54  Artem Chepelev & Olga Kirianova Belarus
54  Oleksandr Koryakin & Victoriya Nadtochey Ukraine
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}