Results from "Russian Club" Cup 2011 - Youth Latin 12. februar 2011
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Fotos
Check how to advertise your product with us

"Russian Club" Cup 2011
Rusland - Moscow 12. februar 2011

Youth Latin 12. februar 2011

Final

1  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusland
2  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rusland
3  Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Rusland
4  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rusland
5  Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Rusland
6  Dmitriy Bunin & Magdalena Baranowska Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  [21] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Rusland
8  [20] Sergey Minaev & Angelina Troshina Rusland
9  [19] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rusland
10  [15] Aleksey Shevtsov & Darya Makarova Rusland
11  [6] Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rusland
12  [5] Petr Pasha & Valeriya Derzhiruchenko Ukraine

Quarter-final

13  [25] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldova
13  [25] Nikita Kadnikov & Aleksandra Koldan Rusland
13  [25] Ivan Klyuev & Mariya Orlova Rusland
16  [23] Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukraine
17  [22] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusland
17  [22] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rusland
19  [21] Aleksey Dolgushin & Anastasiya Mashtakova Rusland
19  [21] Aleksandr Mikhalkov & Ekaterina Ulyanova Rusland
19  [21] Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estland
22  [18] Nikita Klyuchko & Tamara Bunatyan Rusland
22  [18] Maksim Melikhov & Tatyana Nastechena Rusland
24  [13] Andrey Prytkov & Margarita Bondarenko Rusland

Round 3 (top 49)

25  [23] Denis Golikov & Aleksandra Yaremenko Rusland
25  [23] Denis Mironov & Elena Malyanova Rusland
25  [23] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rusland
28  [22] Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rusland
28  [22] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusland
28  [22] Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusland
31  [21] Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rusland
31  [21] Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Rusland
33  [19] Roman Rybalko & Yana Mazaeva Rusland
34  [18] Boris Basin & Veronika Tamarova Rusland
34  [18] Ilya Malyshev & Anna Popova Rusland
36  [17] Aleksej Romanchuk & Mariya Savushkina Rusland
37  [16] Sergey Lerke & Yana Lyubyanova Rusland
37  [16] Valeriy Monakhov & Yana Kardashenko Rusland
39  [15] Konstantin Khilyuk & Ekaterina Kotik Rusland
39  [15] Aleksandr Reva & Darya Savanova Rusland
41  [14] Aleksandr Pevnitskiy & Kseniya Gogichasvili Rusland
42  [12] Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rusland
42  [12] Roman Tormashev & Anastasiya Ostasheva Rusland
44  [10] Kirill Kuznetsov & Polina Pronina Rusland
44  [10] Dmitriy Ozhogin & Alina Sharonova Rusland
46  [8] Evgeniy Vinogradov & Yuliya Ganina Rusland
47  [7] Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Rusland
48  [6] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Rusland
49  [4] Nikolay Alekseev & Valeria Zakharova Rusland

Round 2 (top 97)

50  [25] Roman Shvets & Polina Ledrova Rusland
50  [25] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rusland
52  [24] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rusland
53  [23] Artem Kepper & Irina Zakharova Rusland
53  [23] Dmitriy Staev & Ekaterina Rymar Rusland
55  [22] Aleksey Beshanov & Darya Dozorova Rusland
55  [22] Pavel Surkov & Zinaida Khafizova Rusland
57  [21] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rusland
57  [21] Stanislav Kravchenko & Marina Fritsler Rusland
57  [21] Aleksey Shabarshin & Elena Babaeva Rusland
57  [21] Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Estland
57  [21] Anton Yaremenko & Anastasiya Tobolkina Rusland
62  [19] Anatoliy Lisyanskiy & Darya Zobova Rusland
62  [19] Dmitriy Pankov & Marina Malinina Rusland
62  [19] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rusland
62  [19] Vladimir Zemskov & Darya Bulgakova Rusland
66  [18] Filipp Elizarov & Alena Rodina Rusland
67  [16] Evgeniy Kobelev & Aleksandra Sadchenko Rusland
67  [16] Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rusland
69  [15] Dmitriy Aronov & Olga Zakhlenyuk Belarus
69  [15] Oleg Kuznetsov & Yuliya Skalaba Rusland
71  [14] Vladislav Artyushkov & Anastasiya Adamovich Rusland
71  [14] Aleksandr Gertsen & Katerina Tsatsurina Rusland
71  [14] Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Rusland
74  [12] Stanislav Pavlov & Anna Antonyuk Rusland
75  [11] Vladislav Ermolov & Viktoriya Naryzhnykh Rusland
75  [11] Daniil Kuznetsov & Alena Lunichkina Rusland
75  [11] Arseniy Lavrukhin & Anna Sivakova Rusland
75  [11] Eduard Ponomarev & Anastasiya Dubrovina Rusland
75  [11] Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Rusland
75  [11] Petr Tischenko & Alena Ivanova Rusland
81  [10] Ilya Batov & Anna Shafranova Rusland
81  [10] Maksim Baysara & Viktoriya Sokolova Rusland
81  [10] Rafail Feyzikov & Margarita Staroletova Rusland
81  [10] Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estland
81  [10] Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Rusland
86  [9] Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Rusland
86  [9] Georgiy Zhmaev & Viktoriya Zaburdaeva Rusland
88  [8] Filipp Grishin & Valeriya Sirotenko Rusland
88  [8] Pavel Kopaev & Kseniya Baskova Rusland
90  [7] Vladislav Chernyshov & Polina Ivanova Rusland
90  [7] Dmitriy Myagkov & Aleksandra Koverda Rusland
90  [7] Arman Nikoyan & Alina Ananchenko Rusland
93  [6] Maxim Akhmetzhanov & Tatyana Paramonova Rusland
93  [6] Konstantin Vasilenko & Valeriya Litvinova Rusland
95  [5] Aleksandr Merkulov & Anastasi Krestyanova Rusland
96  [4] Artem Scherbukha & Maria Ananeva Rusland
97  Artemiy Burdin & Inessa Avakova Rusland

Round 1 (top 177)

98  [25] Nikita Grigorevskij & Anastasiya Baykaeva Rusland
98  [25] Ivan Khrenov & Anna Maltseva Rusland
98  [25] Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Ukraine
98  [25] Dmitriy Lugin & Aleksandra Semerina Rusland
98  [25] Egor Maslov & Olga Balueva Rusland
98  [25] Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Rusland
98  [25] Evgeni Smirnov & Anna Lavrenteva Rusland
105  [24] Dmitriy Blinov & Olesya Sheveleva Rusland
105  [24] Denis Ivanov & Elvira Azisova Rusland
105  [24] Ivan Mitichkin & Polina Dodonova Rusland
108  [23] Artem Ivanov & Elina Semka Rusland
109  [22] Vladimir Filimontsev & Anna Lebedeva Rusland
109  [22] Stanislav Gusar & Veronika Novotortseva Rusland
109  [22] Aleksey Laptev & Alena Krokhina Rusland
109  [22] Ivan Legkodimov & Elena Ivashkina Rusland
109  [22] Vladimir Medvedev & Viktoriya Malevannaya Rusland
109  [22] Andrey Turenok & Kseniya Tolokolnikova Rusland
115  [21] Nikita Lobach & Alena Yagodovskaya Rusland
115  [21] Kirill Muromtsev & Arina Sadykova Rusland
117  [20] Roman Fatakh & Ekaterina Chernyshova Rusland
117  [20] Andrey Matev & Viktoriya Budnikova Rusland
117  [20] Aleksey Zakharin & Elena Krivosheeva Rusland
120  [19] Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Rusland
120  [19] Andrey Kosov & Mariya Romanova Rusland
120  [19] Vitaliy Safronov & Veronika Nelyubina Rusland
120  [19] Farit Shafigullin & Irina Oleynik Rusland
120  [19] Nikita Tomarev & Marina Borzenkova Rusland
125  [18] Aleksandr Kuznetsov & Polina Nagikh Rusland
125  [18] Iskander Maksyutov & Elvira Kutusheva Rusland
125  [18] Roman Mikin & Polina Perova Rusland
125  [18] Denis Sukhodoev & Alina Saveleva Rusland
129  [17] Artur Guryanov & Alina Gordevich Rusland
129  [17] Stanislav Pastushok & Elena Cherkasova Rusland
129  [17] Nikita Starikov & Maria Tarasova Rusland
132  [16] Aleksandr Alayskiy & Ekaterina Kuznitsina Rusland
132  [16] Artem Alekseev & Anastasiya Maneva Rusland
134  [15] Petr Kulikov & Dinara Bilyalova Rusland
134  [15] Aleksey Potapov & Viktoriya Andreeva Rusland
136  [14] Mikhail Gorelikov & Ekaterina Novosiltseva Rusland
136  [14] Dmitriy Koshechkin & Yuliya Sakhonchik Rusland
136  [14] Aleksandr Kravtsov & Darya Matyunina Rusland
139  [13] Marsel Avtulev & Patrisiya Belikova Rusland
139  [13] Dmitriy Bychenkov & Varvara Gorodnichaya Rusland
141  [12] Mikhail Avramenko & Inna Fedeneva Rusland
141  [12] Boris Filippov & Anastasiya Tkachenko Rusland
141  [12] Vladislav Strebkov & Alena Leonova Rusland
144  [11] Nikolay Gutenev & Ekaterina Guteneva Rusland
145  [10] Oleg Chaykovskiy & Natalya Buzina Rusland
145  [10] Sergey Ekilik & Liudmila Karpenko Rusland
145  [10] Grigoriy Mikhalkin & Ekaterina Fayruzova Rusland
145  [10] Aleksey Odintsov & Anfisa Odintsova Rusland
149  [9] Anatoly Bogatov & Valeriya Korovina Rusland
149  [9] Andrey Chulanov & Alina Saratova Rusland
149  [9] Andrey Pavlov & Elizaveta Demyanova Rusland
149  [9] Dmitriy Strokov & Tatyana Simonova Rusland
149  [9] Daniil Vasiliev & Ekaterina Shmeleva Rusland
154  [8] Denis Balakhontsev & Darya Kuznetsova Rusland
154  [8] Aleksandr Kandybin & Yuliya Bocharova Rusland
154  [8] Oleg Krasin & Aleksandra Skripnikova Rusland
154  [8] German Lobkov & Elena Tsarkova Rusland
154  [8] Nikita Makarov & Sofya Lozovets Rusland
154  [8] Viktor Shkitov & Aleksandra Semchenko Rusland
154  [8] Mikhail Smagin & Tatyana Shardina Rusland
161  [7] Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Rusland
161  [7] Andrey Scherbak & Kseniya Khoroshilova Rusland
163  [6] Ilya Pastukhov & Olesya Malysheva Rusland
163  [6] Dmitriy Perepelkin & Anastasiya Borovkova Rusland
163  [6] Roman Silin & Uliana Sheremetyeva Rusland
166  [5] Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rusland
167  [4] Rustem Abzalov & Izabella Gayfutdinova Rusland
167  [4] Semen Kolchin & Vera Shestakova Rusland
167  [4] Ivan Korkovidov & Alina Gareeva Rusland
167  [4] Boris Krivosheev & Anastasiya Tivari Rusland
167  [4] Bogdan Temnokhudov & Alena Kashtanova Rusland
172  [3] Yaroslav Borisov & Kseniya Gluschenko Rusland
172  [3] Maxim Gaodu & Anna Ivanchikova Rusland
172  [3] Denis Sidorkin & Anastasiya Kuznetsova Rusland
172  [3] Vladislav Zvyagin & Kseniya Zubkova Rusland
176  [2] Dmitriy Borisov & Anastasiya Bogdanova Rusland
177  Ignatiy Demidov & Liliya Khayrutdinova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}