Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Youth Standard 13. februar 2005
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Fotos
Check how to advertise your product with us

'Russian Club' Cup 2005
Rusland - Moscow 12. februar 2005

Youth Standard 13. februar 2005

Final

1  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
2  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Rusland
3  Artem Zubarev & Ekaterina Shvetsova Rusland
4  Ivan Anichkhin & Anna Dvornikova Rusland
5  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Rusland
6  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Rusland
7  Aleksandr Gorelov & Viktoria Pyatilova Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

8  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Rusland
9  Aleksandr Biserov & Alla Shamshurova Rusland
10  Vitally Derendiaev & Dina Shekhovtsova Rusland
11  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Rusland
12  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Rusland
13  Nikita Belik & Yuliya Abasheva Rusland
13  Anton Shumov & Anastasia Popova Rusland

Quarter-final

15  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukraine
16  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
16  Aleksandr Zimin & Nadezhda Menshikova Rusland
18  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rusland
19  Timur Namazbayev & Maria Muradova Rusland
19  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusland
21  Yuriy Petrov & Irina Guschina Rusland
22  Vitaliy Didenko & Anna Korol Rusland
23  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ukraine
23  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Rusland
25  Sergey Avenirov & Vera Nam Rusland
26  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Rusland

Round 3 (top 50)

27  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Rusland
28  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusland
28  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusland
30  Andrey Chekmarev & Yana Petrova Rusland
31  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusland
32  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Rusland
33  Roman Besedin & Irina Samoylova Rusland
33  Artem Kuchev & Anna Rygalina Rusland
35  Pavel Cherkaskiy & Anna Shurupova Rusland
35  Ilya Serebryakov & Olesya Getsko Rusland
37  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Rusland
38  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rusland
38  Dmitriy Popov & Anna Popova Rusland
38  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Rusland
41  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Rusland
42  Artur Sitdikov & Elena Takhbatullina Rusland
42  Aleksey Trofimov & Yuliya Kakicheva Rusland
44  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Rusland
44  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Rusland
46  Mikhail Ovcharenko & Angelina Sergeeva Rusland
46  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Rusland
48  Gleb Gaevoy & Alisa Veresova Rusland
49  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Rusland
50  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Rusland

Round 2 (top 100)

51  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Rusland
52  Ilya Davydov & Ekaterina Tropinskaya Rusland
52  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Rusland
52  Oleg Dzenenko & Maya Abdurakhmanova Rusland
52  Mikhail Kolmykov & Svetlana Shikareva Rusland
52  Oleg Talalay & Ksenia Pinigina Rusland
57  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Rusland
57  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Rusland
59  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rusland
59  Dmitriy Vorobev & Darya Vinogradova Rusland
59  Eduard Yunets & Viktoriya Bitsadze Rusland
62  Sergey Kiselev & Darya Khoroshilova Belarus
63  Aynur Bayramov & Violetta Ananeva Rusland
63  Aleksandr Kudryavtsev & Ekaterina Golikova Rusland
65  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rusland
65  Mikhail Bubis & Darya Fomina Rusland
65  Maksim Istomin & Irina Akimova Rusland
65  Rinat Mubarakshin & Anna Makarova Rusland
69  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Rusland
69  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Rusland
71  Serguei Makarov & Mariya Ivanova Rusland
71  Denis Malakhov & Oksana Bogdanova Rusland
71  Ilya Shapovalov & Marina Kashkina Rusland
74  Anton Kirpischikov & Amaliya Baroyan Rusland
74  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Rusland
74  Vladislav Petrov & Valentina Bondareva Rusland
74  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rusland
78  Anton Besedin & Yuliya Masharova Rusland
79  Vladimir Konovalov & Mariya Salop Rusland
79  Sergei Mamonov & Ekaterina Rak Rusland
79  Aleksey Polovnikov & Aleksandra Emelyanova Rusland
82  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Rusland
82  Alexey Kosobryukhov & Katerina Nikolayeva Rusland
82  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Rusland
85  Anton Abramenkov & Darya Lugareva Rusland
85  Filipp Ibraev & Svetlana Koshkina Rusland
85  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rusland
88  Ilia Pedchenko & Aleksandra Pendyakova Rusland
88  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rusland
90  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Rusland
91  Sergey Shatov & Irina Kalinina Rusland
91  Andrey Shliakov & Evgeniya Chernyshova Rusland
91  Aleksey Tyurenkov & Elizaveta Kameneva Rusland
91  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rusland
95  Nikita Kochetov & Kristina Tiutierieva Rusland
96  Anton Konchenko & Tatyana Lebedeva Rusland
96  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Rusland
96  Evgeniy Volosnikov & Valeriya Mukanova Rusland
99  Anton Kiryanov & Alina Kanaeva Rusland
100  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Rusland

Round 1 (top 152)

101  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Rusland
101  Igor Nesterov & Kseniya Garina Rusland
101  Sergey Novokschenov & Yuliya Velikodnaya Rusland
101  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Rusland
101  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Rusland
106  Sergey Bartash & Aleksandra Kiseleva Rusland
106  Aleksandr Kolchenko & Natalya Bibikova Rusland
106  Aleksandr Spirin & Ekaterina Zubaryeva Rusland
109  Andrey Chaplygin & Evgeniya Yakovleva Rusland
109  Aleksandr Sukhov & Ekaterina Shmorina Rusland
111  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Rusland
111  Yaroslav Piyaznin & Anastasiya Plaksina Rusland
113  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Rusland
114  Eduard Borodov & Ekaterina Zlobina Rusland
114  Dmitri Prokazin & Ekaterina Monakhova Rusland
116  Anton Grigorash & Tatyana Matyukha Belarus
116  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Rusland
118  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Rusland
118  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rusland
120  Artem Ivanenko & Yulia Kokareva Rusland
120  Danil Kosov & Sofya Kirkina Rusland
120  Denis Pavlov & Margarita Topolovskaya Rusland
120  Dmitry Smirnov & Diana Khayrulina Rusland
124  Ilya Mishin & Elena Sigacheva Rusland
125  Konstantin Belovintsev & Kseniya Dublenskaya Rusland
125  Evgeniy Kruglov & Kseniya Bazilevskaya Rusland
125  Aleksandr Poznyak & Tatyana Rodikova Rusland
128  Andrey Gosudarev & Irina Matveeva Rusland
128  Sergey Klyuev & Anna Osipova Rusland
128  Aleksei Kuznetsov & Nataliya Borzova Rusland
128  Aleksey Martinov & Olga Yermakova Rusland
132  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Rusland
133  Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Rusland
134  Evgeniy Belyy & Kseniya Gubanova Rusland
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Rusland
136  Aleksey Lysenko & Elena Yashina Rusland
137  Aleksey Druzhinin & Mariya Potemkina Rusland
137  Petr Khalfen & Karina Breslavskaya Rusland
137  Maksim Khorkov & Mariya Buldygina Rusland
137  Danila Vasilevskiy & Polina Bystrova Rusland
141  Aleksandr Torchilo & Anna Nagornova Rusland
141  Nikita Yurganov & Alla Chernova Rusland
141  Konstantin Zakharov & Tatyana Bulavina Rusland
144  Andrey Dorofeev & Darya Gorkova Rusland
144  Artem Korlakov & Aleksandra Borodulina Rusland
144  Dmitriy Kuzin & Olga Slobodova Rusland
144  Dmitriy Mokeev & Ekaterina Zharkova Rusland
148  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rusland
148  Roman Potapovich & Sofya Ionova
150  Aleksey Tyurin & Marina Titova Rusland
150  Rustam Yumagulov & Zhanna Prytkova Rusland
152  Evgeniy Podborskiy & Maria Naumchenko Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}