Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Junior II Standard 13. februar 2005
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Fotos
Check how to advertise your product with us

'Russian Club' Cup 2005
Rusland - Moscow 12. februar 2005

Junior II Standard 13. februar 2005

Final

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
2  Mikhail Aniskin & Irina Suykova Rusland
3  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Rusland
4  Anton Karpov & Anna Volkova Rusland
5  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusland
6  Daniil Ulanov & Alena Popova Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  Ilia Ivanov & Anastasiya Izvekova Rusland
7  Aleksey Kurochkin & Svetlana Tikhonova Rusland
9  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Rusland
9  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Rusland
11  Yuriy Simachev & Iryna Bolshakova Rusland
12  Maksim Gerasimov & Maria Ryabova Rusland
12  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Rusland
14  Aleksei Eliseev & Anastasiya Rybalko Rusland

Quarter-final

15  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Rusland
16  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Rusland
16  Ilia Kutsenko & Yelizaveta Kolodiy Ukraine
18  Aleksey Kindeev & Anna Udalova Rusland
19  Dmitriy Glotov & Mariya Aznaurova Rusland
19  Artem Yarovoy & Alina Rudenko Rusland
21  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Rusland
22  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusland
23  Roman Motyzhev & Elena Litvinenko Rusland
24  Vladislav Boyko & Albina Kireeva Rusland

Round 3 (top 48)

25  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Rusland
25  Nikita Smirnov & Ekaterina Bashta Rusland
27  Oleg Gordo & Ekaterina Polevtsova Rusland
27  Pavel Zhul & Vasilisa Trokhova Rusland
29  Andrey X Gusev & Anna Khokhlova Rusland
29  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rusland
29  Konstantin Sidorov & Anastasiya Vyrodova Rusland
32  Aleksey Gubin & Natalya Pronina Rusland
32  David Gvelesiani & Tina Gvelesiani Rusland
34  Nikolay Mezentsev & Ekaterina Sizova Rusland
34  Nikita Zolotarev & Olga Muntyanu Rusland
36  Daniil Gaynov & Ekaterina Dmitrieva Rusland
36  Ruslan Khayuzko & Elizaveta Malolyetova Rusland
38  Ivan Turbasov & Ekaterina Kulishova Rusland
39  Anton Chernykh & Anastasiya Kryukova Rusland
39  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Rusland
41  Evgeniy Egorov & Yuliya Krivacheva Rusland
41  Nikita Mazaev & Tatyana Veselkina Rusland
41  Sergey Sidorenko & Kristina Linova Rusland
44  Kirill Berezin & Yuliya Vorozheykina Rusland
44  Pavel Novikov & Elvira Skrylnikova Rusland
46  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Rusland
46  Anton Prokudin & Zhanna Sablina Rusland
48  Dmitriy Nesterov & Rimma Shanoyan Rusland

Round 2 (top 81)

49  Kirill Mikhaylov & Darya Zharova Rusland
50  Gennadiy Kotelevets & Valeriya Karateeva Rusland
50  Alexander Shapovalov & Evgeniya Ubaydulaeva Rusland
50  Maxim Volodkin & Ekaterina Zus-zyat Rusland
53  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Rusland
54  Vagan Melikyan & Maria Makhaniouk Rusland
54  Denis Ovchinnikov & Mariya Senyushkina Rusland
54  Nikita Vinokurov & Aleksandra Titova Rusland
57  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Rusland
58  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Rusland
58  Alex Volodin & Elena Ivanchikova Rusland
60  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Rusland
60  Ivan Zhuravlev & Elina Glimnurova Rusland
62  Ilya Lebedyev & Elizaveta Shibaeva Rusland
63  Nikita Shashenkov & Anastasiya Karpova Rusland
64  Ilya Dementev & Kristina Orlova Rusland
64  Aleksey Khramov & Anna Schedrina Rusland
64  Valeriy Naumov & Yuliya Slepynina Rusland
64  Radmir Rafikov & Yuliya Reshetova Rusland
68  Sergey Zelyanin & Anastasiya Gaydar Rusland
69  Ilya Timoshenko & Ekaterina Brekhova Rusland
70  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Rusland
70  Andrey Papaev & Ksenia Melikhova Rusland
70  Dmitriy Revin & Viktoriya Soloveva Rusland
73  Artem Kondrashov & Yuliya Ruban Rusland
73  Stanislav Sotnikov & Alena Kramarenko Rusland
75  Pavel Sedykh & Mariya Bushueva Rusland
76  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Rusland
77  Yuriy Kopylov & Tatyana Mylnikova Rusland
78  Mikhail Belous & Anastasia Meshkova Rusland
79  Anton Privalov & Valeriya Oleksyuk Rusland
80  Viacheslav Korovin & Ksenia Stakhiryak Rusland
81  Evgeniy Kozlov & Mayya Ryzhenkova Rusland

Round 1 (top 142)

82  Vitaliy Azarov & Valentina Tomskaya Rusland
82  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusland
82  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rusland
82  Boris Sorokin & Irina Polovikova Rusland
86  Anton Ivanov & Anastasiya Starikova Rusland
87  Maksym Kapitanchuk & Anna Kuharets Ukraine
87  Gleb Knyazhev & Aleksandra Shoshneva Rusland
87  Ilya Lavrentev & Anastasiya Kolyadinskaya Rusland
87  Andrey Tsarev & Veronika Tsoy Rusland
87  Gleb Yarkin & Elena Gagarina Rusland
92  Yuri Chumutin & Darya Demyanovich Rusland
92  Ivan Eremin & Aleksandra Arshavskaya Rusland
92  Aleksey Safronov & Adelia Gaivoronskaya Rusland
95  Evgeniy Lunev & Tatyana Zhirukhina Rusland
95  Daniel Umarov & Aleksandra Lutsenko Rusland
95  Maksim Zaverkin & Aleksandra Gasilova Rusland
98  Sergey Katkov & Elena Chistova Rusland
98  Viktor Safin & Darya Muksinova Rusland
100  Grigoriy Arkhipov & Ekaterina Ramzina Rusland
100  Maksim Dolgov & Elena Dvorovaya Rusland
100  Aleksandr Nasadik & Katia Evsutkina Rusland
103  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Rusland
104  Eduard Khayrulin & Nadezhda Dobritskaya Rusland
105  Andrey Romanovskiy & Alena Revyakina Rusland
106  Konstantin Lamanov & Tatyana Kobets Rusland
107  Denis Gandraburga & Mariya Tikhonova Rusland
107  Kirill Gneushev & Darina Kulikova Rusland
107  Timofey Kudryavtsev & Aleksandra Slobodyanik Rusland
107  Artem Minnullin & Dilyara Bliznyuk Rusland
111  Nugzar Kvartskhava & Tatyana Saveleva Rusland
111  Denis Meshkov & Diana Manon Rusland
111  Vadim Perov & Marta Otradinskaya Rusland
114  Lev Ermakov & Elizaveta Nechaeva Rusland
114  Timur Galiullin & Alina Tagirova Rusland
116  Igor Glotkin & Mariya Deryugina Rusland
116  Roman Kitashin & Olga Pakhomova Rusland
116  Ivan Nikolaev & Lyubov Vasileva Rusland
119  Stanislav Startsev & Lyubov Stratichuk Rusland
119  Anton Volkov & Ella Naumova Rusland
121  Aleksandr Anufryev & Valeriya Malomuzh Rusland
122  Ilya Sokolikov & Ekaterina Chuykova Rusland
122  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Rusland
124  Pavel Mironychev & Gayane Karapetyan Rusland
124  Ilya Perskiy & Darya Chernysheva Rusland
124  Aleksey Plakhotnik & Daria Vinogradova Rusland
124  Aleksandr Yanykin & Darya Panfilova Rusland
128  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Rusland
128  Sergey Kiyan & Mariya Barbotko Rusland
128  Stanislav Semenov & Elena Konovalova Rusland
128  Aleksey Stepin & Valya Segeda Rusland
132  Evgen Afanasiev & Veronika Shusterova Rusland
132  Arseniy Besedin & Darya Mosyakina Rusland
132  Nikolay Chistov & Alina Pervukhina Rusland
132  Dmitriy Markin & Tamara Elsukova Rusland
132  Denis Pereshnev & Tatyana Chuprina Rusland
132  Nikolay Shiryaev & Irina Yurina Rusland
138  Aleksandr Danilov & Mariya Maksimova Rusland
139  Denis Bozhchenko & Elizaveta Popova Rusland
140  Gleb Zarubin & Anastasiya Prosvirnova Rusland
141  Anton Malaev & Ekaterina Malaeva Rusland
141  Yuriy Perevezentsev & Elena Komkova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}