Results from Rhythm - 2011 - Amateur Open Latin 25. november 2011
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Check how to advertise your product with us

Rhythm - 2011
Rusland - Moscow 25. november 2011

Amateur Open Latin 25. november 2011

Final

1  Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Italien
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
3  Nikita Bazev & Marta Arndt Tyskland
4  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Spanien
5  Anton Semenov & Anastasiya Borscheva Rusland
6  Timur Yusupov & Sofya Kharina Rusland
7  Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Rusland
Annoncer
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

8  [46] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusland
9  [18] Igor Makarov & Anna Baklanova Rusland
10  [41] Aleksandr Shapovalov & Anastasiya Kryukova Rusland
10  [16] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusland
12  Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Rusland

Quarter-final

13  [30] Maksimilian Polosatov & Olga Khvesko Rusland
14  [60] Anton Goncharov & Olga Andrianova Rusland
15  [26] Eric Damian & Greta Kisielewska Polen
16  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusland
17  [22] Evgeny Vorobyev & Olga Poletaeva Rusland
18  [41] Anton Korolenko & Knarik Erkanyan Rusland
19  [19] Dmitry Marchenko & Oksana Borovleva Rusland
20  [55] Maksim Ryzhov & Kristina Makarova Rusland
21  [16] Oleg Yakushev & Viktoriya Masnova Rusland
22  [32] Aleksandr Rodygin & Tamara Bunatyan Rusland
23  [7] Aleksandr Aksenov & Olga Cherepanova Rusland
24  [65] Marius Balan & Nina Bezzubova Tyskland

Round 3 (top 48)

25  [31] Artem Sorokin & Yana Pyzhova Rusland
26  [47] Pavel Shishov & Viktoriya Kharitonova Rusland
26  [30] Evgeniy Zavadskikh & Polina Mayer Rusland
28  [57] Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rusland
29  [27] Roman Tormashev & Anastasiya Alekhina Rusland
30  [59] Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Rusland
31  [21] Artem Kozlov & Natalia Usoltseva Rusland
32  Sergey Panchenko & Olga Kostyuchenko Rusland
33  [18] Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Rusland
34  [46] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Rusland
35  [49] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rusland
35  [16] Artem Bubnov & Valeriya Kazakova Rusland
35  [16] Pavel Katunin & Aleksandra Lutsenko Rusland
38  [42] Mikhail Radionov & Irina Bolshakova Rusland
39  [14] Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Rusland
40  Anton Shtabnov & Svetlana Kharlamova Rusland
41  [35] Givi Vardanidze & Viktoriya Esatiya Rusland
41  [11] Aleksey Potapov & Anna Antonyuk Rusland
41  [11] Igor Sivokon & Yulia Medved Rusland
44  [33] Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Rusland
44  [10] Sergey Chebyshev & Ekaterina Gorodetskaia Rusland
46  [33] Alexandr Otsechkin & Tatiana Irikhina Rusland
46  [9] Artem Shiller & Diana Pilipenko Rusland
48  [44] Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Rusland

Round 2 (top 96)

49  [32] Evgeniy Ivanov & Viktoriya Pekarskaya Rusland
50  Ilya Batov & Anna Shafranova Rusland
51  [29] Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Rusland
51  [29] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rusland
51  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Rusland
51  Konstantin Poliakov & Yana Zaytseva Rusland
55  [49] Vladislav Artyushkov & Anastasiya Adamovich Rusland
55  [28] Artem Pogudin & Arina Sokolova Rusland
55  [28] Taras Skuratov & Marina Kapishnikova Rusland
55  [28] Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Rusland
55  Evgeny Lazarev & Elena Chernykh Rusland
60  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rusland
61  [26] Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rusland
61  [26] Andrey Sviridov & Anna Babchenko Rusland
61  Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Rusland
64  [45] Aleksandr Ovcharenko & Mariya Sidlova Rusland
64  [24] Viktor Shkarivskiy & Darya Lopatina Rusland
66  Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rusland
67  [20] Marat Zhumabekov & Yana Popkova Rusland
68  [42] Aleksey Kondyukov & Viktoriya Gashkova Rusland
68  [19] Ilya Kharlamov & Ekaterina Ovchinnikova Rusland
70  [43] Aleksandr Sviridov & Aleksandra Kachalova Rusland
70  [17] Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Rusland
72  [42] Yuriy Markelov & Daria Kretova Rusland
73  [15] Sergey Yuzhilkin & Irina Shkatova Rusland
73  Alexey Shliakhov & Ekaterina Brekhova Rusland
75  [14] Sergey Yurchenko & Olga Khokhlova Rusland
76  [12] Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Rusland
76  Adel Shangaraev & Veronika Nurieva Rusland
78  [11] Yan Maksimenkov & Kseniya Brichka Rusland
78  Kirill Kretushev & Ritta Zhdanova Rusland
78  Danil Scherbakov & Anna Shukhovtseva Rusland
81  [10] Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Rusland
82  [9] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Rusland
82  Roman Korolkov & Darya Egorova Rusland
84  [40] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Rusland
85  [38] Pavel Chekanov & Anna Yarovenko Rusland
85  [7] Dmitriy Karmazin & Mariya Gusmanova Rusland
85  [7] Andrey Kosov & Mariya Romanova Rusland
88  [6] Nikita Kucheryavyy & Olga Mosina Rusland
88  [6] Ivan Petov & Nadira Espolova Rusland
88  Vasiliy Druzhinin & Karina Semenova Rusland
88  Andrey Larionov & Kseniya Mironova Rusland
92  [5] Artem Novikov & Yulia Dragina Rusland
92  Dmitriy Koshechkin & Yuliya Sakhonchik Rusland
94  [48] Alexandr Grinvald & Evgenia Kartavina Rusland
94  [4] Rodion Fomin & Daria Belova Rusland
96  [43] Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Rusland

Round 1 (top 141)

97  [30] Stanislav Eremeev & Ekaterina Yakovenko Rusland
97  [30] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rusland
97  Semen Zakharenko & Viktoriya Kolpakova Rusland
100  [27] Pavel Rozinkov & Elena Grebkina Rusland
100  Aleksandr Simakov & Tatyana Kovaleva Rusland
100  Boris Sorokin & Regina Malova Rusland
103  [26] Artemiy Burdin & Inessa Avakova Rusland
103  Nikita Tychinin & Viktoriya Mazanova Rusland
105  [25] Artem Kopylov & Anna Lopatina Rusland
105  Vasiliy Glebov & Anastasia Melnikova Rusland
107  [24] Aleksey Kostenkov & Evgeniya Novozhilova Rusland
107  [24] Ivan Prikhodchenko & Kristina Zinchenko Rusland
107  Albert Rakhimgulov & Evgenia Shatilova Rusland
110  [23] Aleksey Oderiy & Diana Komarova Rusland
110  Aleksandr Fedoseev & Anna Anufrieva Rusland
110  Aleksandr Titkov & Anastasia Prokopieva Rusland
113  [22] Nikolay Reutov & Natalya Kamaletdinova Rusland
113  Anton Savchuk & Kseniya Vymyatnina Rusland
115  [21] Oleg Velikanov & Alena Guzeeva Rusland
116  Vladimir Kuznetsov & Svyetlana Sotnikova Rusland
117  [19] Sergey Zhbakov & Anastasiya Pashevich Rusland
118  [18] Anton Buneev & Alena Posysaeva Rusland
118  Nikolay Kesada Roselo & Mariya Kesada Roselo Rusland
120  Yuriy Abushinov & Elena Zhikhareva Rusland
121  [16] Aleksey Smirnov & Natalya Matveeva Rusland
121  [16] Vladislav Zvyagin & Anastasiya Schekina Rusland
121  Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Rusland
124  [15] Georgy Yuriev & Angelina Fedorkova Rusland
124  Aleksandr Mamaev & Anna Yakunina Rusland
126  [14] Ilya Gordeev & Yuliya Olenich Rusland
126  Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Rusland
128  Aleksandr Barsukov & Sofia Lipatova Rusland
129  [12] Oleg Trifonov & Alfiya Khusyainova Rusland
129  Aleksandr Romanov & Mariya Shmatko Rusland
131  [10] Ivan Zhigalik & Anastasiya Bogacheva Rusland
132  [8] Roman Shcherbina & Anna Khomyakova Rusland
132  Ruslan Ischuk & Natalya Naryshkina Rusland
134  [7] Dmitriy Fomin & Valeriya Tsovbun Rusland
134  Aleksey Yuschenko & Evgeniya Manukovskaya Rusland
136  [6] Vadim Marin & Elena Lipatova Rusland
136  Pavel Isobaev & Ekaterina Butivshchenko Rusland
138  [5] Egor Kartashov & Alesya Mamula Rusland
138  Andrey Khochkin & Yuliya Chernikova Rusland
138  Vitaliy Shevchenko & Anna Pershina Rusland
141  [3] Andrey Lepikhin & Tatiana Borisovskaya Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}