Results from Parad Nadiy 2009 - Youth 1 Latin 28. februar 2009
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Fotos
Check how to advertise your product with us

Parad Nadiy 2009
Ukraine - Kyiv 28. februar 2009

Youth 1 Latin 28. februar 2009

Final

1  Kyrylo Dovgalin & Anastasiya Danilova Ukraine
2  Victor Kukharskyy & Anna Karpova Ukraine
3  Yevgen Popov & Maryna Suprunova Rusland
4  Maksym Pavlovskyy & Yuliya Gyrda Ukraine
5  Kirilo Vasyuk & Anastasiya Cherepkova Ukraine
6  Vladyslav Babenko & Olga Yovyk Ukraine
Annoncer
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraine
7  Ilya Sizov & Irina Grishina Rusland
9  Bogdan Oligov & Viktoriya Kharchenko Ukraine
9  Yukhym Shynder & Anastasia Kuzieva Ukraine
9  Denis Yaremenko & Darya Byelikova Ukraine
12  Artur Vaschuk & Mariya Litvinova Ukraine
13  Aleksandr Dadykin & Krystyna Shevchenko Ukraine

Quarter-final

14  Kostantyn Samarskyy & Anastasiya Malyar Ukraine
14  Stanislav Tsyganok & Marina Gridina Ukraine
16  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Ukraine
17  Volodimir Makarenko & Alla Bobrovska Ukraine
18  Vyacheslav Gorbenko & Maryna Amirkhanyan Ukraine
18  Dmytro Symenchuk & Yana Ilina Ukraine
20  Anton Kunchenko & Tatyana Chernoshek Ukraine
20  Oleksey Kutsik & Valeriya Sulima Ukraine
22  Yuriy Kurilov & Irina Novobranets Ukraine
23  Evheniy Boiko & Ekateryna Perevoznyk Ukraine
23  Artem Zabielin & Evgeniya But Ukraine
25  Anton Rybalchenko & Svitlana Ustyugova Ukraine
26  Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukraine

Round 2 (top 40)

27  Svyatoslav Gerasimov & Nina Chernyshova Rusland
28  Kirill Spiridonov & Veronika Goloshivets Ukraine
29  Dmitro Bidyuk & Olga Rudchenko Ukraine
29  Egor Timoshenko & Anastasiya Chernyuk Ukraine
31  Ruslan Khisamutdinov & Lada Moshnikova Rusland
31  Vladislav Kovtun & Anna Krasnishapka Ukraine
31  Aleksandr Vasylenko & Irina Martinyuk Ukraine
34  Yaroslav Khvostenko & Alina Danchenko Ukraine
34  Oleksandr Schetynyn & Khystyna Oparina Ukraine
36  Kirill Nikitin & Anna Trenzeleva Rusland
37  Volodimir Cheberko & Olga Egorova Ukraine
38  Maksym Chalyy & Vyktoryya Andreeva Ukraine
38  Evgen Plyuschenko & Diana Oliynik Ukraine
40  Denys Novykov & Margaryta Khylenko Ukraine

Round 1 (top 57)

41  Denys Leonidov & Irina Rabinovich Ukraine
41  Artem Tumantsov & Oksana Sosnenko Ukraine
43  Anton Danko & Ganna Zhmurenko Ukraine
43  Dmytryy Sorochan & Diana Soroka Ukraine
45  Andriy Romanenko & Natalya Klymova Ukraine
46  Vladyslav Kudin & Olga Efimenko Ukraine
46  Kirilo Maznik & Yuliya Katana Ukraine
48  Borys Karpich & Naira Markina Ukraine
49  Denys Khalmatov & Yaroslava Bykova Ukraine
50  Oleksandr Primakovskiy & Ganna Dovgan Ukraine
51  Aleksandr Mudruk & Anastasiya Sosna Ukraine
52  Artem Baydalyuk & Anna Savchuk Ukraine
53  Michail Lysenko & Victoria Sokolovskaya Ukraine
53  Vladimir Zaytsev & Anna Modestova Rusland
55  Andrei Ionuti & Bianca Racolta Ukraine
55  Vseslav Mokeev & Anna Mokeeva Ukraine
57  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Ukraine
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}