Results from New Year Kaleidoscope 2008 - IDSF Open Standard 19. januar 2008
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Fotos
Check how to advertise your product with us

New Year Kaleidoscope 2008
Rusland - Ryazan 19. januar 2008

IDSF Open Standard 19. januar 2008

Final

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
2  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
3  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Rusland
4  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusland
5  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusland
6  Evgeni Moshenin & Nadezhda Rukhlova Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  Andrei Filippov & Alina Agafonova Rusland
8  Anton Nedotsukov & Aliaksandra Davydava Rusland
9  Georgiy Markaryan & Anastasya Kuzmina Rusland
9  Andrei Motyl & Ekaterina Bogdanova Rusland
11  Nikolai Cheremukhin & Anna Yanchikova Rusland
12  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Rusland
13  Anton Leonov & Kristina Kulyabina Rusland

Quarter-final

14  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
15  Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rusland
16  Evgeniy Sikorskiy & Valeriya Oleksyuk Rusland
17  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusland
17  Artem Mikhaylov & Arina Tikhomirova Rusland
17  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusland
17  Mark Volynschikov & Valeriya Yakunchikova Rusland
21  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rusland
21  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusland
23  Gennadiy Geraskin & Ekaterina Dontsova Rusland
24  Andrei Linev & Maria Matazova Rusland
25  Eduard Khayrulin & Ekaterina Nikolaeva Rusland
25  Aleksey Kiselev & Alina Saydasheva Rusland

Round 2 (top 49)

27  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Rusland
27  Aleksey Shishlenkov & Irina Kopytina Rusland
29  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rusland
29  Vladimir Komatovskiy & Mariya Tikhonova Rusland
29  Alexander Rjaguzov & Yulia Tumanova Rusland
32  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rusland
32  Mikhail Kolmykov & Liya Oganesyan Rusland
34  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rusland
35  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Rusland
35  Svyatoslav Yachmenev & Olga Gandembul Rusland
37  Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Rusland
38  Dmitriy Neumytov & Yuliya Lashmanova Rusland
38  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusland
40  Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rusland
40  Sergei Sidorov & Evguenia Shendrogalova Rusland
40  Evgeniy Sokolov & Aleksandra Skibinskaya Rusland
43  Ilya Gogotov & Olga Kuzaeva Rusland
43  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rusland
45  Vladislav Golovnya & Olga Samotaeva Rusland
46  Mark Makhov & Vera Drogobetskaya Rusland
46  Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Rusland
46  Kirill Orlov & Anna Drogobetskaya Rusland
49  Vadim Rodionov & Olga Nikiforova Rusland

Round 1 (top 69)

50  Roman Malkov & Anastasia Verbianova Rusland
51  Aleksandr Shirenin & Emmiliya Novikova Rusland
52  Maksim Zaverkin & Anna Larikova Rusland
53  Aleksandr Meleshkov & Ekaterina Scherbacheva Rusland
53  Oleg Truskal & Valeriya Shashkova Rusland
55  Vladimir Berulava & Irina Gordeeva Rusland
55  Vadim Golovchanov & Viktoriya Pronyaeva Rusland
57  Artem Uzhva & Polina Maksina Rusland
58  Aleksey Samarin & Mariya Kruchina Rusland
59  Sergey Zolotarev & Elena Fedko Rusland
60  Pavel Perederiy & Kristina Opilat Rusland
60  Yuriy Vedernikov & Lyudmila Vedernikova Rusland
62  Maksim Sazhinov & Irina Kvach Rusland
63  Vladislav Kapustin & Natalya Burmaka Rusland
64  Dmitriy Balan & Tatiana Smurygina Rusland
64  Aleksandr Denisov & Sofya Ermolaeva Rusland
66  Vadim Galakhov & Anna Kuznetsova Rusland
66  Evgeniy Lutsenko & Anastasia Moseycheva Rusland
66  Ilia Potapov & Inna Semashko Rusland
69  Sergey Sokolov & Svetlana Illarionova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}