Results from Maximum Tournament - Junior I D Combi 23. september 2012
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Check how to advertise your product with us

Maximum Tournament
Rusland - Moscow 23. september 2012

Junior I D Combi 23. september 2012

Final

1  Andrey Metelskiy & Yuliya Arseeva Rusland
2  Pavel Shchepletsov & Anastasiya Kazakova Rusland
3  Aleksandr Vorontsov & Veronika Soloveva Rusland
4  Elisey Martsyshevskiy & Varvara Drujinina Rusland
5  Sergey Savinkin & Kseniya Gracheva Rusland
6  Artem Babenov & Anastasiya Petrikeeva Rusland
7  Anatoliy Zaytsev & Anastasiya Malyarevich Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

8  Ivan Guschin & Aleksandra Chernykh Rusland
9  Aleksandr Gvozdikovskij & Aleksandra Zagneteva Rusland
10  Timofey Zavidnyy & Aleksandra Bukhmostova Rusland
11  Ilya Butkovskij & Diana Kugusheva Rusland
11  Danila Voropaev & Anna Korotkova Rusland
13  Aleksandr Kislyakov & Liliya Fadeeva Rusland
14  Artem Anikin & Yuliya Kolikova Rusland

Quarter-final

15  Svyatoslav Arestov & Sofya Khorkina Rusland
15  Aleksej Kolesov & Anna Kharicheva Rusland
15  Daniil Lesenkov & Vera Rasskazova Rusland
18  Anton Kotsenko & Veronika Zhuzhgina Rusland
18  Ivan Lebed & Elizaveta Puzikova Rusland
20  Artem Zhikharev & Milana Zakharova Rusland
21  Anton Morgunov & Elizaveta Vorontsova Rusland
22  Vladislav Gritsenko & Polina Kolmychkova Rusland
22  Filipp Parfenov & Valeriya Lebedeva Rusland
24  Konstantin Andreev & Mariya Kozlova Rusland
25  Feliks Mayorov & Arina Ivanchuk Rusland

Round 2 (top 41)

26  Daniil Kochetkov & Anastasiya Bubnova Rusland
26  Vyacheslav Nazarov & Sofya Gutorova Rusland
26  Maksim Sholotonov & Yaroslava Chashina Rusland
26  Kirill Zakharov & Tatyana Eremina Rusland
30  German Krapiventsev & Aleksandra Nikiforova Rusland
30  Arseniy Svetskiy & Kamila Murvatova Rusland
32  Mihail Tsejko & Anna Zabolotskaya Rusland
33  Mikhail Chizhov & Darya Nikolaeva Rusland
34  Viktor Krasnikov & Tatyana Denisova Rusland
34  Denis Samsonov & Yuliya Krauze Rusland
34  Sergey Tokmakov & Veronika Tokmakova Rusland
37  Artem Pavlinov & Alena Nechaeva Rusland
37  Stanislav Tyulenev & Anna Ivanova Rusland
39  Daniil Bychkov & Darya Blinova Rusland
39  Kirill Savitskiy & Aleksandra Shipilova Rusland
41  Evgenij Korchaka & Irina Zaytseva Ukraine

Round 1 (top 62)

42  Arsenij Gordeev & Viktoriya Tyutlyaeva Rusland
42  Maksim Kalimulin & Anna Efremova Rusland
42  Aleksandr Smirnov & Ekaterina Papunova Rusland
45  Pavel Skiba & Anna Vovnenko Rusland
45  Ruben Unanyan & Veronika Tsarenkova Rusland
47  Andrey Lopatin & Valentina Rudakova Rusland
47  Aleksey Oderiy & Mariya Kruglova Rusland
47  Dmitriy Rozhkov & Viktoriya Shuravkina Rusland
47  Vadim Sosnin & Anastasiya Zharkova Rusland
51  Arkadiy Lvovskiy & Gulnara Yakubova Rusland
52  Nikita Danshin & Ekaterina Agapkina Rusland
53  Dmitriy Brusov & Anastasiya Blaschuk Rusland
54  Ilya Vukolkin & Alina Vasalatij Rusland
55  Danila Grishanov & Mariya Melihova Rusland
55  Aleksandr Karpov & Marina Kovaleva Rusland
57  Dmitriy Kozlov & Inna Levchuk Rusland
57  Dmitriy Maklakov & Ekaterina Bogatyreva Rusland
59  Yaroslav Tretyakov & Sofya Valyaeva Rusland
60  Aleksey Malakhov & Aleksandra Khabidulina Rusland
61  Kirill Anureev & Evelina Sadyhova Rusland
61  Grigoriy Savushkin & Anastasiya Selivanova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}