Results from Lights of Moscow 2009 - Youth Open Standard 27. september 2009
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Check how to advertise your product with us

Lights of Moscow 2009
Rusland - Moscow 26. september 2009

Youth Open Standard 27. september 2009

Final

1  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusland
2  Evgeniy Barskiy & Anna Argun Rusland
3  Filipp Borisenok & Olga Tarasova Rusland
4  Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rusland
5  Aleksandr Volodin & Anna Manaenkova Rusland
6  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  [33] Svyatoslav Yachmenev & Kseniya Abrosimova Rusland
8  [26] Aleksey Tsarev & Yuliya Burenicheva Rusland
9  [16] Vagan Tumasyan & Viktoriya Dudinova Rusland
10  [12] Timofey Kulikov & Olga Gandembul Rusland
11  [11] Ilya Dementev & Kseniya Lapkina Rusland
12  [8] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusland
13  [3] Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Rusland

Quarter-final

14  [31] Sergey Anurichev & Aleksandra Atamantseva Rusland
14  [31] Artem Braylovskiy & Anastasiya Guseva Rusland
16  [27] Nikita Matvienko & Anna Dyachuk Rusland
16  [27] Artem Mubarakshin & Aleksandra Belous Rusland
18  [23] Mikhail Struzhanov & Anastasiya Bakhareva Rusland
19  [21] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Rusland
20  [20] Ilya Dvortsov & Yuliya Motygina Rusland
21  [18] Mikhail Shikhovtsev & Dana Spitsyna Rusland
21  [18] Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Rusland
23  [13] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rusland
24  [12] Konstantin Andreev & Darya Parshina Rusland
25  [11] Filipp Zholudev & Irina Khanova Rusland

Round 2 (top 49)

26  [31] Viktor Kazeka & Viktoriya Gunko Rusland
27  [30] Nikita Khudyakov & Arina Tikhomirova Rusland
28  [29] Sergey Mazyaev & Olesya Podshivalova Rusland
29  [27] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Rusland
29  [27] Vsevolod Sadovnichiy & Anastasiya Kulepova Rusland
31  [26] Sergey Zorin & Aleksandra Denisevich Rusland
32  [25] Adel Gumerov & Kamilla Minnullina Rusland
32  [25] Denis Shardin & Yuliya Guseva Rusland
34  [23] Mikhail Sverdlik & Ekaterina Barabanova Rusland
35  [22] Aleksandr Milovatskiy & Margarita Amosova Rusland
36  [19] Danil Preobrazhenskiy & Anastasiya Filyushina Rusland
37  [18] Sergey Sergeev & Irina Ivakina Rusland
38  [16] Vladimir Zverev & Margarita Chumutina Rusland
39  [15] Georgiy Oganyan & Darya Shirokikh Rusland
39  [15] Dmitry Revin & Anastasia Bykova Rusland
41  [12] Boris Sorokin & Irina Polovikova Rusland
42  [10] Pavel Borisov & Ekaterina Kovaleva Rusland
42  [10] Evgeniy Klochkov & Aleksandra Demina Rusland
44  [9] Petr Gorbienko & Darya Kopkova Rusland
45  [8] Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Rusland
46  [4] Nikita Bykov & Ulyana Kashurina Rusland
47  [3] Roman Navasardyan & Liana Kerselyan Rusland
47  [3] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rusland
49  [2] Konstantin Gornostaev & Ekaterina Afanaseva Rusland

Round 1 (top 86)

50  [28] Anastasiya Gotovchik & Konstantin Semenov Rusland
50  [28] Viktor Povolotskiy & Kseniya Dudkina Rusland
52  [27] Evgeny Mironov & Anastasiya Maksimova Rusland
52  [27] Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Rusland
54  [25] Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Rusland
54  [25] Artashes Oganyan & Valeriya Dmitrieva Rusland
54  [25] Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rusland
57  [24] Sergey Golubev & Ekaterina Mishina Rusland
57  [24] Maksim Popov & Valeriya Fedorenko Rusland
59  [23] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusland
59  [23] Aleksey Dorozhkin & Mariya Yurchenko Rusland
61  [22] Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Rusland
62  [21] Vladimir Gerasimov & Aleksandra Anisimova Rusland
63  [20] Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rusland
63  [20] Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Rusland
65  [18] Evgeniy Denisov & Lyudmila Zhogina Rusland
65  [18] Nikolay Kesada Roselo & Mariya Kesada Roselo Rusland
67  [16] Aleksandr Pakhomov & Ekaterina Turkova Rusland
68  [14] Viktor Katerinich & Sofia Edikhanova Rusland
68  [14] Aleksandr Kaverzin & Alina Mekhraban Rusland
68  [14] Rustam Khasanov & Adelia Gaivoronskaya Rusland
71  [13] Dmitriy Kuznetsov & Valeriya Luchnikova Rusland
72  [12] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Rusland
73  [10] Dmitriy Shokhin & Anna Dedova Rusland
73  [10] Razmik Simonyan & Valeriya Derzhiruchenko Rusland
73  [10] Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Rusland
76  [9] Alexey Korablev & Diana Narbikova Rusland
76  [9] Aleksey Ponomarenko & Mariya Shevtsova Rusland
78  [8] Igor Lisitsyn & Lyubov Lavrinova Rusland
79  [7] Aleksandr Scherbakov & Ekaterina Sinitsyna Rusland
79  [7] Anatoliy Zharinov & Veronika Nelyubina Rusland
81  [5] Vladislav Artyushkov & Natalya Turchaninova Rusland
81  [5] Danila Chechetkin & Anastasiya Golopolosova Rusland
83  [3] Danila Efimov & Anastasiya Rozeeva Rusland
84  [2] Kirill Ionin & Viktoriya Botkova Rusland
85  [1] Umed Shamsi-zade & Anastasiya Schekina Rusland
86  Artem Angudovich & Valeriya Guzhva Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}