Results from Lights of Moscow 2009 - Junior 1 Open Latin 27. september 2009
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Check how to advertise your product with us

Lights of Moscow 2009
Rusland - Moscow 26. september 2009

Junior 1 Open Latin 27. september 2009

Final

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rusland
2  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Rusland
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusland
4  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusland
5  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rusland
6  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Rusland
7  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

8  [23] Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rusland
9  [18] Egor Dyakov & Regina Naumova Rusland
10  [17] Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rusland
11  [16] Mikhail Ivanov & Veronika Zakharchuk Rusland
12  [15] Aleksey Lebedev & Ekaterina Klishina Rusland
13  [11] Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rusland
13  [11] Andrey Samuylov & Viktoriya Vershinina Rusland
13  [11] Aleksey Usanov & Yana Petukhova Rusland

Quarter-final

16  [27] Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Rusland
17  [26] Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kasakhstan
18  [21] Anton Rakov & Kristina Liventseva Rusland
18  [21] Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rusland
20  [19] Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rusland
20  [19] Vladislav Nikishin & Angelina Rodina Rusland
22  [16] Ilya Kashirkin & Anna Mayorova Rusland
23  [13] Kirill Revnivtsev & Darya Mysenkova Rusland
23  [13] Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Rusland
25  [11] Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Rusland

Round 3 (top 50)

26  [30] Maksim Panov & Sofya Shmukler Rusland
26  [30] Kirill Skotnikov & Natalya Kanfer Rusland
28  [28] Aleksandr Komogortsev & Mariya Myzdrikova Rusland
29  [26] Artem Ananchenko & Vera Alkevich Rusland
29  [26] Yaroslav Kulyaev & Mariya Senyaeva Rusland
29  [26] Vyacheslav Pryazhnikov & Yuliya Gerasimenko Rusland
32  [25] Denis Sultanov & Ekaterina Shelekhova Rusland
33  [22] Ivan Ivanov & Diana Baranova Rusland
34  [20] Sergey Chuyko & Yuliya Egorova Rusland
35  [19] Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rusland
35  [19] Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rusland
35  [19] Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Rusland
38  [17] Maksim Salnikov & Yulia Salnikova Rusland
39  [16] Timofey Savchuk & Kseniya Prokopenko Rusland
40  [15] Dmitriy Denisov & Yulia Zemtsova Rusland
40  [15] Ilya Luchina & Irina Alekseeva Rusland
40  [15] Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Rusland
40  [15] Artur Zelev & Diana Kochurova Rusland
44  [14] Svyatoslav Anchukov & Viktoriya Davidenko Rusland
45  [13] Gleb Tipsin & Olga Korolko Rusland
46  [10] Sergey Aleynikov & Irina Zasko Rusland
46  [10] Dmitriy Eskov & Kristina Platonova Rusland
46  [10] Denis Filonenko & Sofya Rozhdestvenskaya Rusland
46  [10] Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Rusland
50  [7] Andrey Pilipenko & Veronika Vorobeva Rusland

Round 2 (top 70)

51  [36] Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Rusland
51  [36] Ilkin Dadashov & Mariya Zubanova Rusland
53  [34] Oleg Novitskiy & Veronika Mischenko Rusland
54  [33] Nikita Yakubov & Elizaveta Burenina Rusland
55  [32] Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Rusland
56  [30] Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rusland
56  [30] Dmitriy Kitiashvili & Elizaveta Serapina Rusland
58  [24] Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rusland
58  [24] Dmitriy Kit & Svetlana Zhukova Rusland
60  [23] Ilya Popov & Anna Lobanova Rusland
61  [20] Georgiy Klochikhin & Elizaveta Yadryshnikova Rusland
61  [20] Bogdan Petukhov & Ulyana Kuchina Rusland
63  [19] Maksim Pasechnik & Elizaveta Chistyakova Rusland
64  [18] Alexey Dovgalyuk & Sofia Medvedeva Rusland
65  [14] Dmitriy Pozdnyakov & Yana Rozhnova Rusland
66  [11] Aleksey Konev & Ekaterina Baruseeva Rusland
67  [10] Fedor Chistov & Karina Sheina Rusland
68  [6] Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Rusland
69  [4] Aleksey Derbilov & Anastasiya Fedoseeva Rusland
70  [3] Artiom Yarovoy & Alina Karapetyan Rusland

Round 1 (top 106)

71  [36] Nikita Bolshakov & Kristina Voznesenskaya Rusland
72  [35] Timur Minnebaev & Diana Krasilnikova Rusland
72  [35] Daniil Petrov & Anna Sytina Rusland
72  [35] Vladislav Raykov & Margarita Rybalova Rusland
72  [35] Fedor Tsaregorodtsev & Kristina Valiullina Rusland
76  [33] Nikita Efimov & Tatyana Gorshenina Rusland
76  [33] Oleg Elkin & Elizaveta Zhuravleva Rusland
76  [33] Kirill Lisenkov & Anastasiya Nagornaya Rusland
76  [33] Artem Stepanov & Polina Teleshova Rusland
80  [31] Andrey Ivanov & Ekaterina Erashova Rusland
81  [30] Ivan Galkovskiy & Ekaterina Morozova Rusland
82  [29] Khariton Nagornov & Ekaterina Kutergina Rusland
83  [28] Roman Vlasov & Elena Mitina Rusland
84  [27] Andrey Tupchienko & Oksana Berestova Rusland
85  [25] Aleksandr Vasilenko & Alina Bogomolova Rusland
86  [23] Aleksandr Grachev & Darya Petrova Rusland
87  [22] Nikita Petrov & Oksana Kononova Rusland
88  [20] Artemiy Zherdev & Olga Ustinova Rusland
89  [19] Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Rusland
90  [17] Mikhail Schukin & Valeriya Semikolenova Rusland
91  [16] Dmitriy Bokov & Polina Kutina Rusland
91  [16] Nikita Kalmykov & Zarina Sharapova Rusland
93  [15] Sergey Volkov & Darina Pavley Rusland
94  [14] Gleb Polischuk & Yana Popova Rusland
95  [13] Daniil Arutyunov & Kira Budantseva Rusland
96  [12] Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Rusland
96  [12] Aleksey Yablokov & Angelina Pavlova Rusland
98  [11] Aleksey Ryzhkov & Anna Aleksandrova Rusland
99  [10] Vasiliy Skurydin & Marina Necheporenko Rusland
100  [7] Aleksey Danilov & Yana Rutkovskaya Rusland
100  [7] Aleksandr Tseplyanov & Anastasiya Shemyakina Rusland
102  [6] Ilya Kosmachev & Valeriya Musina Rusland
103  [5] Daniil Miroshnichenko & Aleksandra Basova Rusland
103  [5] Aleksandr Zakharov & Alisa Ladygina Rusland
105  [2] Georgiy Koshechkin & Viktoriya Vdovina Rusland
105  [2] Daniil Teslinov & Mariya Teslinova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}