Results from "Latin Kvartal" Cup - Juvenile II Combination 1. marts 2008
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Check how to advertise your product with us

"Latin Kvartal" Cup
Rusland - Moscow 1. marts 2008

Juvenile II Combination 1. marts 2008

Final

1  Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Rusland
2  Maksim Panov & Violeta Rayskina Rusland
3  Svyatoslav Anchukov & Anastasiya Larchenko Rusland
4  Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Rusland
5  Andrey Kovalev & Ekaterina Shelekhova Rusland
6  Vladislav Kolesnikov & Darina Pobegaylo Rusland
7  Aleksandr Reshetov & Ekaterina Malyakshina Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

8  Andrey Vysloukh & Darya Nelina Rusland
9  Andrey Pilipenko & Kristina Liventseva Rusland
10  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Rusland
11  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Rusland
11  Ilya Senatorov & Ekaterina Panteleeva Rusland
13  Artiom Yarovoy & Alina Pavlikova Rusland

Quarter-final

14  Valeriy Kravchenko & Sofya Shmukler Rusland
15  Igor Gogichaev & Arina Smirnova Rusland
16  Valentin Kaydalov & Irina Lyaschenko Rusland
17  Svyatoslav Abanosimov & Anastasiya Trachuk Rusland
18  Sergey Novoseltsev & Luiza Edigaryan Rusland
19  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Rusland
20  Fedor Voronov & Anna Bukhalina Rusland
21  Mark Glushko & Polina Semenova Rusland
21  Aleksandr Kuznetsov & Elizaveta Kaygorodova Rusland
23  Evgeniy Stepanchenko & Anastasiya Nikiforova Rusland
23  Vladimir Zhadan & Ekaterina Gorshkova Rusland

Round 2 (top 49)

25  Mikhail Shlenskiy & Anna Utyamisheva Rusland
26  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Rusland
27  Dmitriy Denisov & Kristina Voznesenskaya Rusland
28  Boris Kulakov & Valeriya Sytina Rusland
28  Konstantin Zamigulin & Mariya Gruzdeva Rusland
30  Aleksandr Vasetskiy & Yuliya Sumbaeva Rusland
30  Kirill Zakatov & Valeriya Smirnova Rusland
32  Maksim Senchik & Svetlana Belokurova Rusland
33  Konstantin Svechkar & Alina Ivanilova Rusland
34  Nikolay Trusevskiy & Olga Kovner Rusland
35  Yaroslav Vasiliv & Veronika Razinkova Rusland
36  Aleksey Derbilov & Veronika Vorobeva Rusland
36  Egor Gudkov & Vera Duganova Rusland
36  Mikhail Parfenov & Anastasiya Kuzina Rusland
39  Nikita Murzin & Kseniya Trufanova Rusland
40  Danila Vasnev & Alina Dautova Rusland
41  Radim Ramazanov & Marina Berkutova Rusland
42  Anton Miryasov & Darya Grebenyuk Rusland
43  Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Rusland
43  Maksim Novoseltsev & Darya Bondareva Rusland
45  Nikita Melnikov & Polina Gamzaeva Rusland
45  Gleb Sekachev & Polina Palchikovskaya Rusland
47  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Rusland
48  Ali Tayekh & Darina Lapshina Rusland
48  Artem Toporov & Natalya Guseva Rusland

Round 1 (top 59)

50  Dzhon Mnatsakanyan & Tamara Mkrtumyan Rusland
51  Ilya Finogenov & Ekaterina Rybalchenko Rusland
52  Maksim Kalinin & Kristina Grishina Rusland
53  Danila Dudin & Yuliya Gaydova Rusland
54  Dmitriy Vyatkin & Evgeniya Spektor Rusland
55  Daniil Kondratev & Anastasia Maksimova Rusland
55  Denis Raev & Svetlana Zhukova Rusland
57  Daniil Moskalenko & Valeriya Musina Rusland
58  Ilya Buturlin & Nataliya Razina Rusland
59  Sergey Driga & Aleksandra Fetisova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}