Results from Hradec Kralove Open 2000 - IDSF International Open Latin 2. december 2000
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Fotos
Check how to advertise your product with us

Hradec Kralove Open 2000
Tjekkiet - Hradec Kralove 2. december 2000

IDSF International Open Latin 2. december 2000

Final

1  Zdenek Rezler & Pavla Pazdirkova Tjekkiet
2  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Litauen
3  Werner Figar & Karin Figar Østrig
4  Saulius Skambinas & Olga Kosmina Estland
5  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraine
6  Lukas Cep & Simona Svrckova Tjekkiet
Annoncer
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  Cedric Meyer & Angelique Meyer Frankrig
7  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polen
9  Patryk Mierzwa & Dominika Kublik Polen
10  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Tjekkiet
11  Nedas Grigaliunas & Sandra Kniazeviciute Litauen
12  Ivailo Tonchev & Natalia Velikaya Rusland

Quarter-final

13  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Rusland
14  Grzegorz Winiarski & Katarzyna Wieczorek Polen
15  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Bulgarien
16  Tomasz Fras & Magdalena Jaskulska Polen
16  Janis Rava & Jolanta Popova Letland
16  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Tjekkiet
16  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Litauen
20  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Polen
21  Juanjo Hinojosa & Marta Hinojosa Spanien
22  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polen
22  Milan Mikyska & Lenka Holubova Tjekkiet
24  Marek Swetik & Renata Dohnanska Tjekkiet

Round 2 (top 48)

25  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italien
26  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova Bulgarien
27  Petr Kovac & Sarka Stepankova Slovakiet
28  Michal Parma & Petra Vladovona Tjekkiet
29  Luca Bussoletti & Cinzia Birarelli Italien
30  Robert Tesar & Vendula Burkonova Tjekkiet
31  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Rusland
32  Jindrich Cincura & Zuzana Bouskova Tjekkiet
32  Michal Szuba & Aleksandra Wysocka Polen
34  Jakub Pankowski & Aneta Czarnecka Polen
34  Christian Smith & Katja Lindholm Sverige
36  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Tjekkiet
37  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Tjekkiet
38  Ilian Chakarov & Biliana Chakarova Bulgarien
38  Andreas Gelemanovic & Andrea Gelemanovic Østrig
40  Tomas Moravek & Andrea Honkova Tjekkiet
41  Marc Cardo & Maribel Casanova Spanien
41  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Slovakiet
43  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova Bulgarien
44  Jivo Iankov & Kremena Koleva Bulgarien
44  Michal Revaj & Jana Resova Tjekkiet
44  Josef Synek & Eva Krejcirova Tjekkiet
47  Kamil Holub & Marcela Kafkova Tjekkiet
47  Konstantin Zimine & Ksenia Sanko Tjekkiet

Round 1 (top 61)

49  Radim Sluzy & Hana Novakova Tjekkiet
50  Vladimir Antonov & Svetlana Stepanova Rusland
51  Tomas Foltan & Alla Kushnirchuk Tjekkiet
52  Marc Sole & Gemma Porta Spanien
53  Ivo Bures & Simona Cervenkova Tjekkiet
53  Sebastian Rzepnicki & Urszula Boguslawska Polen
55  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva Bulgarien
56  Kaloyan Garov & Silvia Stefanova Bulgarien
57  Radoslav Kozarev & Elena Stoianova Bulgarien
58  Stefan Arany & Klaudia Kaliova Slovakiet
59  Martin Macoun & Viktoria Senesova Tjekkiet
60  Pavel Pavlov & Svetozara Aleksieva Bulgarien
61  Evlogi Murad & Vasilena Dulgerova Tjekkiet
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}