Results from Gomel Open 2006 - IDSF International Open Latin 9. september 2006
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Check how to advertise your product with us

Gomel Open 2006
Belarus - Gomel 9. september 2006

IDSF International Open Latin 9. september 2006

Final

1  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rusland
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusland
3  Kirill Nikitin & Elena Gabdrakhmanova Rusland
4  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rusland
5  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polen
6  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Letland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  Sergiy Stasyuk & Aliona Khomyakova Ukraine
8  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rusland
9  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Belarus
9  Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Rusland
11  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Rusland
11  Sergei Salov & Tatiana Perederei Rusland

Quarter-final

13  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Letland
14  Dimitri Lomakin & Karina Imaeva Rusland
15  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rusland
16  Artsiom Kazyra & Alena Baranenkova Belarus
17  Alexander Andreev & Irina Domokurova USA
18  Anton Baurov & Maria Bakumets Rusland
18  Vasiliy Komarov & Olga Akopova Rusland
18  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Belarus
21  Lucian Dimitras & Elena Samarina Moldova
22  Albert Akopian & Natalya Abramova Armenien
23  Timur Uteulin & Kristina Zinchenko Rusland
24  Kyryl Shkuryeyev & Kateryna Strelnikova Ukraine

Round 2 (top 48)

25  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Indien
25  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rusland
25  Artur Shestovec & Sofia Koifman Belarus
25  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Rusland
29  Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rusland
29  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Rusland
29  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litauen
32  Maksim Chebukin & Anastasia Antonova Rusland
33  Pavel Grebenkin & Irina Kazanceva Belarus
34  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Rusland
35  Alari Lukk & Dina Syritsa Estland
36  Andrei Vavilov & Terje Piho Estland
37  Aleksey Shamin & Anna Bessarabova Rusland
38  Ovidijus Andriekus & Alisa Dvoretskaya Litauen
38  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Ukraine
40  Ivan Kononenko & Evgeniya Anikina Belarus
41  Artem Gorbachev & Daria Zubova Belarus
41  Denis Tyagunov & Anastasiya Goncharenko Rusland
43  Gennadiy Tsynkevich & Svetlana Pashkevich Belarus
44  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Belarus
44  Aleksei Pitkevich & Liliya Kondrateva Belarus
44  Artem Putrenkov & Kristina Dinovets Rusland
47  Ilia Parfimovitch & Viktoriya Poleschuk Belarus
47  Dmitriy Sotnikov & Elena Slesarenok Belarus

Round 1 (top 62)

49  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Belarus
50  Georgiy Tkachev & Viktoriya Semenova Rusland
51  Denis Naranovich & Aleksandra Pupko Belarus
51  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusland
53  Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rusland
54  Yuriy Afonin & Anna Kozlova Rusland
55  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Moldova
55  Dmitriy Yevseev & Darya Sharkova Rusland
57  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Belarus
57  Aleksandr Shaputko & Anastasia Tabolina Belarus
59  Sergey Zolotoustskiy & Natalya Skorik Belarus
60  Artem Lunkevych & Olga Matvienko Belarus
61  Roman Lobarev & Natalya Mironova Belarus
62  Vasiliy Bobrikov & Yuliya Kashnikova Belarus
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}