Results from Europe-Asia Cup - Juvenile 1 Combination (6 dances) 28. november 2009
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Check how to advertise your product with us

Europe-Asia Cup
Rusland - Ekaterinburg 28. november 2009

Juvenile 1 Combination (6 dances) 28. november 2009

Final

1  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rusland
2  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Rusland
3  Grigoriy Ryabtsev & Anna Nevgad Rusland
4  Anatoliy Petrov & Anna Veretnova Rusland
5  Egor Matveev & Svetlana Loskutova Rusland
6  Valentin Kravchenko & Anastasiya Belyakova Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  [39] Maksim Kulyashov & Ruslana Sultanova Rusland
8  [32] Dmitriy Evdokimov & Darya Vakhlakova Rusland
9  [17] Kirill Fedotov & Kamilla Rizaeva Rusland
10  [16] Sergey Korobov & Darya Shubina Rusland
11  [15] Vladislav Baturin & Snezhana Chernova Rusland
12  [13] Ivan Korotaev & Polina Malkova Rusland

Quarter-final

13  [39] Kirill Konnov & Margarita Gasparyan Rusland
14  [37] Vyacheslav Pronchenkov & Karina Sufiyarova Rusland
15  [33] Aleksey Kotegov & Anastasiya Golitsina Rusland
16  [31] Nikolay Streltsov & Elizaveta Akimova Rusland
17  [28] Mikhail Obryadov & Anastasiya Yakovleva Rusland
18  [26] Evgeniy Magulaev & Diana Borodina Rusland
19  [25] Maksim Egorov & Anna Zherebyateva Rusland
19  [25] Semen Sukhov & Irina Kitsenko Rusland
21  [19] Sergey Selyuk & Anastasiya Markova Rusland
22  [18] Nikita Volkov & Kseniya Butakova Rusland
23  [11] Yan Leontev & Natalya Degtyareva Rusland
24  [8] Aleksey Senin & Aleksandra Chubarova Rusland

Round 2 (top 49)

25  [27] Aleksandr Stalyukov & Kseniya Dolgopolova Rusland
26  [26] Denis Ageev & Inna Morozova Rusland
26  [26] Arkadiy Borschevskiy & Olga Vinogradova Rusland
26  [26] Artem Repin & Kseniya Agafonova Rusland
29  [25] Aleksandr Karpov & Nadezhda Uraeva Rusland
29  [25] Ivan Rusakov & Anastasiya Svoevolina Rusland
29  [25] Daniil Sergeev & Sofiya Alekseeva Rusland
32  [23] Sergey Khokhryakov & Polina Kalinina Rusland
32  [23] Dmitriy Pozdnyakov & Mariya Melyukhnova Rusland
34  [22] Maksim Marinenkov & Ekaterina Raspopova Rusland
34  [22] Makar Mukharlyamov & Ekaterina Tristan Rusland
36  [20] Artem Ivanov & Elizaveta Logacheva Rusland
36  [20] Gleb Marin & Anna Samylova Rusland
38  [18] Yan Smagin & Anastasiya Pegushina Rusland
39  [17] Konstantin Nikolaev & Ekaterina Bikmaeva Rusland
39  [17] Aleksey Ozhegov & Lada Artamonova Rusland
41  [16] Yaroslav Mutallapov & Mariya Slobozhan Rusland
42  [15] Danil Rudakov & Ekaterina Salimgarieva Rusland
42  [15] Aleksandr Tarakanov & Darya Raschetina Rusland
44  [13] Aleksandr Bakhilin & Viktoriya Kanyukova Rusland
45  [9] Sergey Gurev & Tatyana Gileva Rusland
46  [8] Viktor Shlepnev & Viktoriya Fomina Rusland
47  [7] Georgiy Smirnov & Darya Mezentseva Rusland
48  [6] Anton Gryaznov & Elena Ladyzhnikova Rusland
49  [4] Stepan Bersenev & Elizaveta Sharova Rusland

Round 1 (top 56)

50  [40] Dmitriy Dzhumkov & Veronika Kopeykina Rusland
50  [40] Evgeniy Starikov & Ekaterina Oshkukova Rusland
52  [36] Konstantin Sharko & Anastasiya Kostyuk Rusland
52  [36] Ivan Smirnov & Anastasiya Bublik Rusland
54  [35] Kirill Zubarev & Darya Selezneva Rusland
55  [34] Matvey Tishkov & Vladislava Mischenko Rusland
56  [33] Yaroslav Elgushev & Anastasiya Smelova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}