Results from Crystal Cup - IDSF International Open Standard 24. marts 2007
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Check how to advertise your product with us

Crystal Cup
Rusland - Moscow 24. marts 2007

IDSF International Open Standard 24. marts 2007

Final

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italien
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
3  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusland
4  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
5  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Rusland
6  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusland
7  Alexander Muretov & Jelena Samuilova Rusland
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

8  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rusland
9  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
9  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
11  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rusland
11  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Rusland

Quarter-final

13  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rusland
14  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusland
15  Mikhail Lenski & Alla Shamshurova Rusland
16  Sami Vainionpää & Merje Styff Finland
17  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rusland
18  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rusland
19  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rusland
20  Artem Zubarev & Alina Agafonova Rusland
21  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rusland
22  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
23  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusland
24  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Rusland

Round 4 (top 52)

25  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Rusland
26  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Letland
26  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rusland
28  Maxim Antipin & Elena Dudochkina Rusland
28  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusland
28  Pavel Eydinov & Tatyana Livatova Rusland
28  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Letland
28  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusland
28  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusland
34  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusland
35  Evgeni Tereshyn & Daria Fedorova Rusland
36  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estland
36  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusland
36  Alexander Frolov & Alina Shliakhova Rusland
36  Ilya Mazurov & Marina Koroleva Rusland
36  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rusland
36  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rusland
42  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rusland
42  Andrei Motyl & Vlada Goncheva Rusland
42  Anton Shumov & Anna Parkhomenko Rusland
45  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Rusland
45  Vasili Sazonov & Veronika Egorova Rusland
47  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rusland
48  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusland
49  Eduard Borodov & Elena Tikhomirova Rusland
49  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Rusland
51  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusland
52  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rusland

Round 3 (top 100)

53  Andraz Snoj & Tatiana Popova Slovenien
53  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Rusland
53  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rusland
56  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rusland
56  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusland
58  Alexei Danilin & Darya Garmash Rusland
58  Gleb Ivanov & Anastasiya Yakusheva Rusland
58  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estland
61  Maxim Axenov & Karina Nizamutdinova Kasakhstan
61  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rusland
61  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rusland
61  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rusland
61  Aleksandr Volodin & Elena Ivanchikova Rusland
66  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Letland
66  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rusland
66  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rusland
66  Evgeniy Plokhikh & Yelena Klyuchnikova Kasakhstan
70  Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusland
70  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rusland
70  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rusland
70  Dmitriy Mogusev & Inga Andreychenko Rusland
70  Dmitriy Vorobyev & Kseniya Gladkikh Rusland
75  Konstantin Belenko & Vasilina Belomestnova Rusland
75  Nikolay Konevtsev & Renata Muftakhetdinova Rusland
75  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusland
78  Aleksandr Belyaev & Ekaterina Bogdanova Rusland
78  Ott Sander Palm & Madli Pappa Estland
78  Maksim Parshin & Ekaterina Dontsova Rusland
78  Artem Shekhovtsov & Kristina Bezvuglyak Rusland
82  Alexei Blokhin & Yulia Virshke Rusland
82  Aleksandr Koshkin & Lyubov Vasileva Rusland
82  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Rusland
82  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusland
82  Aleksandr Zimin & Ekaterina Kirillova Rusland
87  Konstantin Anosov & Evguenia Zemnitsyna Rusland
87  Evgeniy Bogdan & Ekaterina Vasileshnikova Rusland
87  Nikolai Cheremukhin & Anna Yanchikova Rusland
87  Viacheslav Doage & Elena Rakova Rusland
87  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Rusland
87  Vladislav Khudyakov & Elena Kolyagina Rusland
93  German Filimonov & Daria Demenkova Rusland
93  Artem Rannev & Anna Rufanova Rusland
95  Aleksey Beredikhin & Aleksandra Breus Rusland
95  Yuri Dasov & Maria Mitrokhina Rusland
95  Aleksey Ivanov & Olga Blyum Rusland
95  Anton Leonov & Kristina Kulyabina Rusland
95  Ilya Mirgorodskiy & Anna Storozheva Rusland
95  Ivan Orekhov & Anna Silaeva Rusland

Round 2 (top 201)

101  Boris Antipov & Ekaterina Syvorotka Rusland
101  Oleg Surma & Tatyana Zhirukhina Rusland
101  Dmitriy Tokarev & Raisa Monulenko Rusland
104  Aleksandr Akimenko & Ekaterina Pospelova Rusland
104  Pavel Sineglazov & Valeriya Derevyagina Rusland
104  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Rusland
107  Andrey Levitskiy & Lyubov Malchinova Rusland
108  Aleksey Lysenko & Irina Zhernakova Rusland
108  Georgiy Sevastyanov & Kseniya Bochkareva Rusland
110  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusland
110  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rusland
110  Dmitriy Zavyalov & Kristina Nikulina Rusland
113  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rusland
113  Viktor Kurenkov & Yuliya Zyuzina Rusland
113  Aleksandr Podgorelkin & Ksenia Markova Rusland
116  Dmitriy Berdinskiy & Yana Neustroeva Rusland
116  Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Rusland
116  Ilya Zhukovskiy & Maryana Nemova Rusland
119  Pavel Bichurov & Anastassia Burenina Rusland
119  Vitaliy Kozhevnikov & Maria Peregudova Rusland
119  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Rusland
122  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Rusland
122  Maksim Khuzhaiarov & Ekaterina Korneeva Rusland
122  Tornike Lomtadze & Anna Dubrovina Rusland
122  Roman Odnoshevnyy & Kseniya Pozhilenkova Rusland
126  Igor Arsenev & Olga Khafizova Rusland
126  Artem Balashov & Valentina Balashova Rusland
126  Anton Sokolov & Mariya Kyshtymova Rusland
129  Andrey Fomichev & Anna Kharitonova Rusland
129  Mikhail Kolmykov & Liya Oganesyan Rusland
129  Nikita Moiseev & Olga Plakhotnaya Rusland
129  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Rusland
129  Stanislav Semenov & Elena Konovalova Rusland
134  Artem Abdurakhmanov & Yuliya Pletneva Rusland
134  Evgeniy Andreyanov & Alina Sokolova Rusland
134  Andrei Konobevtsev & Ksenia Kopysheva Rusland
134  Andrei Linev & Maria Matazova Rusland
134  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Rusland
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Rusland
134  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rusland
141  Aleksandr Andrianov & Uliana Zhuchkova Rusland
141  Mikhail Baturin & Tatyana Bulavina Rusland
141  Aleksey Chinenov & Irina Ulyanova Rusland
141  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rusland
141  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Rusland
141  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Rusland
147  Andrey Belugin & Alena Kan Rusland
147  Dmitri Divtsov & Veronika Gumenyak Rusland
147  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rusland
150  Igor Ammosov & Anna Tverdokhlebova Rusland
150  Temir Dzhabrailov & Alisa Krasnova Rusland
150  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Rusland
150  Roman Levchik & Mariya Bushueva Rusland
150  Artem Levin & Kseniya Aleksandrova Rusland
150  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Rusland
150  Viacheslav Ryzhov & Ksenia Ludanenkova Rusland
150  Sergey Sidorenko & Marina Dorokhova Rusland
150  Sergei Vorobev & Vera Tatarkina Rusland
150  Anton Yarosh & Yuliya Komarova Rusland
160  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Rusland
160  Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Rusland
160  Anton Khomyakov & Polina Kiselyeva Rusland
160  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rusland
160  Stanislav Tenyaev & Elena Yashina Rusland
160  Nikita Trushyn & Viktoriya Starodubtseva Rusland
166  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rusland
166  Sergei Sidorov & Evguenia Shendrogalova Rusland
168  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rusland
168  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Rusland
168  Arseniy Rodionov & Elizaveta Khomyakova Rusland
171  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Rusland
171  Aleksey Prokopchuk & Sofiya Schipskaya Rusland
173  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Rusland
173  Anton Nikulin & Darya Smirnova Rusland
173  Timur Takazov & Maria Shterkel Rusland
173  Ivan Vlasenko & Anastasiya Popereka Rusland
177  Dmitriy Gavrin & Anastasiya Borovaya Rusland
177  Igor Markin & Yulia Kukarina Rusland
177  Semen Osipov & Alina Vinogradova Rusland
177  Igor Troyanovich & Valeriya Batt Rusland
177  Vitaliy Yadov & Lyudmila Khaponen Rusland
182  Yuriy Bolshakov & Olga Dudnikova Rusland
182  Timofey Larichev & Ekaterina Pavlova Rusland
182  Andrey Ryzhov & Svetlana Menshova Rusland
182  Artem Sadovskiy & Anastasiya Balashova Rusland
182  Artem Zhigalsky & Ekaterina Semenova Rusland
187  Pavel Miroshnichenko & Evgeniya Yakovleva Rusland
188  Vlad Builov & Maria Belousova Rusland
188  Aleksandr Danilov & Ekaterina Zaletova Rusland
188  Sergey Galyamichev & Yuliya Kapustina Rusland
188  Konstantin Goryachev & Ekaterina Novikova Rusland
188  Ruslan Kalashnikov & Anastasiya Bykova Rusland
188  Sergey Kulyabin & Anastasiya Kokanova Rusland
188  Konstantin Lamanov & Alina Pervukhina Rusland
188  Nikita Novikov & Nailia Ramazanova Rusland
188  Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Rusland
188  Denis Podolski & Kristina Arabadzhieva Rusland
188  Evgeniy Polyakov & Anastasiya Vedeneeva Rusland
188  Andrey Romanovskiy & Aleksandra Shapovalenko Rusland
188  Dmitriy Shefer & Yuliya Chulkova Rusland
188  Aleksander Vorobyev & Tatyana Potapenkova Rusland

Round 1 (top 215)

202  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Rusland
202  Petr Avramenko & Karina Rudenko Rusland
202  Mikhail Belotserkovets & Darya Drozdova Rusland
202  Aleksandr Ivanischev & Svetlana Plotnikova Rusland
202  Maksim Luchin & Olga Zavalina Rusland
202  Pavel Shugaley & Mariya Paskhina Rusland
202  Vitaliy Starostin & Yulia Kuprina Rusland
202  Anton Talipov & Darya Gerasimova Rusland
210  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Rusland
210  Ivan Baganov & Anna Balaganova Rusland
210  Aleksandr Emelin & Tatyana Konivets Rusland
210  Evgeniy Guzev & Ekaterina Grotskaya Rusland
210  Nugzar Kvartskhava & Anastasiya Kiryukhina Rusland
210  Vladimir Stolbovskikh & Elona Varban Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}