Results from Crystal Cup 2006 - Amateur Standard 18. marts 2006
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Fotos
Check how to advertise your product with us

Crystal Cup 2006
Rusland - Moscow 17. marts 2006

Amateur Standard 18. marts 2006

Final

1  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Rusland
2  Alexei Troshine & Daria Shevelilova Rusland
3  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Rusland
4  Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusland
5  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rusland
6  Grigoriy Kolomeets & Mariya Ignatenko Rusland
7  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Rusland
Annoncer
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

8  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rusland
9  Mark Volynschikov & Olga Romanenko Rusland
10  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Rusland
11  Serguei Peshkun & Veronika Markova Rusland
12  Stanislav Ivanov & Elena Stepanova Rusland
13  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Rusland
14  Andrey Chekmarev & Alena Rakhmanova Rusland
15  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Rusland

Quarter-final

16  Andrey Dementiev & Evgeniya Kuligina Rusland
17  Petr Ilin & Olga Lobanova Rusland
17  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rusland
19  Nikolay Mezentsev & Darya Yudintseva Rusland
20  Aleksey Chinenov & Irina Ulyanova Rusland
20  Aleksandr Podgorelkin & Maria Mironiuk Rusland
22  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rusland
23  Aleksey Ivanov & Olga Blyum Rusland
23  Viktor Kurenkov & Aleksandra Breus Rusland
25  Ruslan Kargin & Ramilya Tibaeva Rusland
26  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rusland
27  Gennadiy Geraskin & Kseniya Tomak Rusland

Round 2 (top 48)

28  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rusland
29  Oleg Dzenenko & Maya Abdurakhmanova Rusland
29  Petr Shigin & Maryana Nemova Rusland
31  Dmitri Podgornyi & Irina Kopytina Rusland
32  Denis Dembskiy & Olga Mikhaylova Rusland
32  Georgiy Markaryan & Ekaterina Zlobina Rusland
34  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rusland
34  Sergei Solntsev & Elena Petrunina Rusland
36  Timur Galiullin & Alina Tagirova Rusland
37  Temir Dzhabrailov & Elena Terkulova Rusland
37  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Rusland
37  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rusland
37  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Rusland
41  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Rusland
41  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rusland
43  Stanislav Sergeev & Olga Sedova Rusland
43  Dmitriy Shelestov & Anna Tsalp Rusland
45  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rusland
46  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rusland
46  Artur Khayrullin & Alia Kurbanova Rusland
46  Vitaliy Surma & Olga Zakharova Rusland

Round 1 (top 71)

49  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Rusland
49  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusland
51  Oleg Surma & Svetlana Zorina Rusland
51  Givi Vardanidze & Yuliya Vorozheykina Rusland
51  Maksim Zhemchuzhnikov & Mariya Sysoeva Rusland
54  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Rusland
55  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Rusland
55  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Rusland
57  Artem Budrin & Kristina Pozdnysheva Rusland
57  Mikhail Markov & Olga Zelenkova Rusland
57  Anton Volkov & Ella Naumova Rusland
60  Evgeny Pushkarev & Anastasia Pistoliaka Rusland
61  Aleksandr Vorontsov & Yulia Tumanova Rusland
62  Yuri Dasov & Valeriya Zyryanova Rusland
63  Dmitriy Astafev & Kseniya Podkopaeva Rusland
63  Evgeny Filippov & Nadezhda Solzhenitsyna Rusland
63  Evgeniy Titov & Arina Kolkova Rusland
66  Aleksey Yudkin & Liya Sirazieva Rusland
67  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rusland
68  Ivan Agafonov & Svetlana Larionova Rusland
68  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Rusland
70  Sergey Kablov & Olga Kablova Rusland
71  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Italien
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}