Results from Barborka 2007 - Grand Prix Youth Standard 10. november 2007
Annoncer
Hvis du ikke ønsker at se disse annoncer Bliv medlem
Fotos
Check how to advertise your product with us

Barborka 2007
Polen - Belchatow 10. november 2007

Grand Prix Youth Standard 10. november 2007

Final

1  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polen
2  Szymon Kulis & Katarzyna Szymanska Polen
3  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Polen
4  Michal Wasik & Aleksandra Korscik Polen
5  Tadeusz Rey & Karolina Szmit Polen
6  Michal Lemieszek & Anna Tymczak Polen
Do not like adverts?   Bliv medlem

Semi-final

7  Jan Borecki & Daria Kolata Polen
7  Michal Jeziorowski & Magdalena Marycz Polen
9  Grzegorz Zareba & Kinga Turska Polen
10  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polen
11  Lukasz Sitarski & Ewelina Czarnecka Polen
11  Pawel Swiackiewicz & Anna Tarnowska Polen
13  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polen

Quarter-final

14  Damian Pawlowski & Marika Ostrowska Polen
14  Igor Plukarski & Justyna Wojcicka Polen
16  Charalambos Charalambopulos & Angelika Prokop Polen
16  Karol Michalowski & Anna Wojcik Polen
18  Mateusz Szostek & Adrianna Kaczmarek Polen
19  Mariusz Pilipczuk & Paulina Misiak Polen
20  Maciej Miszczuk & Aleksandra Dawidczyk Polen
21  Tomasz Batko & Anna Uznanska Polen
22  Andrzej Szelag & Sandra Wieliczko Polen
23  Witold Wosinski & Natalia Walas Polen
24  Jakub Pieron & Adrianna Wabnic Polen

Round 2 (top 37)

25  Lukasz Sieduszewski & Agnieszka Kalinowska Polen
26  Wiktor Wasowski & Aneta Utracka Polen
27  Robert Sitarski & Ilona Jabczyk Polen
28  Ernest Cendrowski & Kamila Wawrzyniak Polen
28  Jakub Grzybek & Natalia Sukowska Polen
28  Michal Jezierski & Anna Leska Polen
28  Michal Urbaniak & Agnieszka Ludkiewicz Polen
32  Maciej Holski & Martyna Lewandowska Polen
32  Michal Zacharewicz & Dominika Jablonska Polen
34  Pawel Kostrzewa & Aleksandra Piasecka Polen
35  Bartosz Lech & Kinga Nowak Polen
36  Robert Kozar & Magdalena Rudolf Polen
37  Adrian Dyla & Aleksandra Sieminska Polen

Round 1 (top 49)

38  Adam Jacek & Iga Ramlo Polen
38  Szymon Kalinowski & Katarzyna Florczuk Polen
38  Krystian Krzeminski & Magdalena Kaminska Polen
41  Karol Iliew & Magdalena Dubiel Polen
41  Radoslaw Perz & Marta Wojczuk Polen
41  Bartosz Soltysiak & Martyna Tatar Polen
44  Maciej Slysz & Agnieszka Serowka Polen
45  Kamil Wieczorek & Katarzyna Wicenciak Polen
46  Marcin Rychwinski & Liwia Tomaszewska Polen
47  Mariusz Kowalski & Julia Czeczek Polen
48  Jakub Tyman & Agnieszka Czarny Polen
49  Jakub Lopatka & Zaneta Szymanska Polen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}